Головна / Публікації / Факультет міжнародних відносин зустрів своїх студентів першого року навчання

Факультет міжнародних відносин зустрів своїх студентів першого року навчання

15 вересня факультет міжнародних відносин зустрів своїх першокурсників та магістрів першого року навчання.

Нарешті в аудиторіях відбулася офлайн зустріч декана, завідувачів кафедр, студактиву зі студентами-магістрами та першокурсниками. Початок знайомства відбувся зі вступного слова декана факультету – доктора політичних наук, професора Антоніни Шуляк. Пані декан проінформувала студентів про внутрішню політику факультету, перебіг навчання та про майбутні перспективи професійного розвитку. Завідувачі Наталія Коцан, Наталія Карпчук, Оксана Черняк та Андрій Бояр ознайомили присутніх зі специфікою навчання на спеціальностях та освітніх програмах. Представники студактиву – голова профкому Даніїл Агеєнко, студдекан Дмитро Романцов та заступник декана по роботі зі студентами Євгенія Вознюк , у свою чергу, розповіли про повноваження студентських структур.

Опісля знайомства журналісткою та відомою волинською дослідницею місцевої історії Тетяною Яцечко-Блаженко була проведена публічна лекція до 935-річчя Луцька «Луцьк: історія, факти, пам’ятки, люди»", під час якої ознайомили з минувшиною та сучасністю міста та згадали про важливість міста Луцька в житті кожного, хто тут народився, мешкає чи відвідував.

На закінчення першого насиченого студентського дня магістри 6 курсу ОПП «Регіональні студії» для студентів провели екскурсію корпусами університету. Усією дружньою родиною ФМВ раді вітати майбутніх спеціалістів у міжнародній сфері.

Поліщук Марія, студентка 4 курсу факультету міжнародних відносин, ОПП «Міжнародна інформація та суспільні комунікації»