Головна / Публікації / Факультет історії, політології та національної безпеки запрошує студентів на навчання

СНУ імені Лесі Українки

Освітньо-професійна програма «ДОКУМЕНТАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ»

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 029 «ІНФОРМАЦІЙНА, БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА»

Передбачає підготовку фахівців з інформаційної діяльності, державних службовців; документознавців, менеджерів інформаційно-аналітичних структур, спеціалістів кадрової служби; референтів; фахівців з архівної та бібліотечної справи; офіс-менеджерів; координаторів ділових презентацій та проектів; керівників пресслужби.

Перспективи працевлаштування: органи влади та місцевого самоврядування, правоохоронні структури, засоби масової інформації, банки та бізнес-структури, державні та відомчі архіви, сфери консалтингових  послуг (консультування керівників, управлінців з питань у сфері фінансової, юридичної й експертної діяльності) й аутсорсингу (сучасний метод організації бізнес-процесів).

Кваліфікація: менеджер з інформаційно-аналітичної діяльності, організатор діловодства, референт.

Сертифікати ЗНО для участі у конкурсі: українська мова та література; історія України; математика або іноземна мова.

Освітньо-професійна програма «ІСТОРІЯ, МУЗЕЄЗНАВСТВО, ЕКСКУРСОЗНАВСТВО»

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 032 «ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ»

Передбачає підготовку істориків; археологів; науковців-дослідників історичних процесів; експертів із питань історії, культури та туризму; наукових співробітників музейних, архівних установ і виставкових центрів; екскурсоводів, адміністраторів та організаторів екскурсійних турів; управлінців освітньої та туристичної галузей.

Перспективи працевлаштування: заклади вищої освіти; загальноосвітні та спеціальні навчальні заклади; науково-дослідні установи; структурні підрозділи Національної академії наук України; археологічні служби, архівні установи; органи місцевого самоврядування та центральної влади; громадські організації; інституції публічної історії; музеї та галереї; в туристичному бізнесі та рекламних агенціях; інституціях охорони та популяризації культурної спадщини; у засобах масової комунікації; у музейних установах, історико-культурних, історико-архітектурних заповідниках; у сфері екскурсійної діяльності.

Кваліфікація: історик, фахівець із музеєзнавства, менеджер із екскурсійної діяльності, аналітик історичних процесів.

Сертифікати ЗНО для участі у конкурсі: українська мова та література; історія України; географія або іноземна мова.

Освітньо-професійна програма «МУЗЕЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ, КУЛЬТУРНИЙ ТУРИЗМ»

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 027 «МУЗЕЄЗНАВСТВО, ПАМ’ЯТКОЗНАВСТВО»

Передбачає підготовку менеджерів з туризму та музейної діяльності; адміністраторів та організаторів екскурсійних турів і виставкової діяльності; наукових співробітників і музейних працівників; консультантів із надання туристичних послуг і фахівців з питань культури та туризму у засобах масової комунікації.

Перспективи працевлаштування: в системі організації й управління міжнародним і вітчизняним туризмом, музейною справою, екскурсійною діяльністю; у музейних установах, історико-культурних, історико-архітектурних заповідниках, галереях, артцентрах; центрах розвитку культури та профільних громадських організаціях; у системі освіти; в антикварних і букіністичних салонах; засобах масової інформації.

Кваліфікація: менеджер з культурного туризму, музейної та екскурсійної діяльності, фахівець із музеєзнавства й охорони культурної спадщини.

З 1 по 22 липня 2019 р. ЗАРЕЄСТРУЙ ЗАЯВУ В ЕЛЕКТРОННОМУ КАБІНЕТІ!

За консультацією та отриманням докладної інформації звертайтесь у 246 каб. головного корпусу університету (проспект Волі, 13).

Телефонуй: +38 099 159 32 18;  +38 050 239 08 83.

Пиши: docmuzeum@eenu.edu.ua

Заходь на наші сторінки: https://www.facebook.com/dokumentoznavstvo та https://www.facebook.com/muzeeznavstvo/- спільнота музеєзнавство СНУ імені Лесі Українки.