Головна / Публікації / Факультет інформаційних систем, фізики та математики відсвяткував День першокурсника

Факультет інформаційних систем, фізики та математики відсвяткував День першокурсника

Нещодавно в Центрі культури та дозвілля зібралися викладачі та студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на свято – День першокурсника факультету інформаційних систем, фізики та математики. Посвята в студенти – це важливий момент в житті кожного вчорашнього абітурієнта, адже його урочисто приймають до студентського братства та дають напутні поради.

Урочистий концерт за доброю традицією організували п’ятикурсники факультету. Головним організатором цього чудового дійства була студентка 5 курсу Орися Ремпа та викладач кафедри диференціальних рівнянь доцент Ніна Падалко. У цей знаменний день студенти отримали безліч привітань і важливих настанов від викладачів та своїх кураторів, зокрема від доцентів Ольги Кравчук, Григорія Кобеля та Галини Мирончук.

Яскраві номери першокурсників були сповнені гумору й неймовірної енергії. Зокрема, цьогоріч  студенти здивували всіх своїми танцювальними можливостями – так, 11, 14 та 15 групи продемонстрували на сцені запальні танці. А студенти 12 групи навіть організували невеликий танцювальний флешмоб, піднявши зі своїх місць до танцю всіх глядачів. Першокурсники фізичних спеціальностей здивували своєю співучістю, виконавши пісні італійською мовою. Ну, а студенти, що навчаються комп’ютерних наук, показали свої вже набуті вміння у монтуванні відеороликів, адже вони презентували дуже веселе і оригінальне відео про їхнє студентське життя.

Студенти інших курсів також вітали «першачків». У залі прозвучала зворушлива музична композиція «Minstrel hall», виконана на електрогітарі студентом 3-го курсу Віталієм Редьком. Четвертокурсник Олександр Кондратюк та п’ятикурсник Сергій Стецюк дуже талановито зіграли інсценівку, в якій на заняття прийшов лише один студент та викладач. Студент 5-го курсу Павло Махновець у сценці «Ранок студента» показав до болю знайоме всім відчуття, коли потрібно зранку прокинутись і через усі «нехотіння» й невдачі у дорозі таки приїхати на пари.

Крім того, що студенти-першокурсники показали власні таланти, їм довелося пройти випробування, підготовлене п’ятикурсниками, так звану своєрідну посвяту в студенти. Першокурсники відгадували слова, аргументували, чому саме найкраща їхня спеціальність, на швидкість випивали лимонний сік та трощили надувні кульки, і навіть вчились… ховати шпаргалки. Одним словом, весело було усім!

Душевно привітав першокурсників, заворожуючи співом і хор «Надія», учасниками якого були викладачі СНУ та ЛНТУ. Сольний номер виконував доцент кафедри здоров’я і фізичної культури Олег Мазурчук. Завершальним моментом свята стало вручення тортів із феєричними вогниками. Вечір подарував усім море позитиву, чудовий настрій і безліч посмішок. Студенти факультету інформаційних систем, фізики та математики знову довели, що на їхньому факультеті вчаться не лише розумні, а й талановиті студенти з творчим мисленням. Можна з упевненістю сказати, що першокурсники з легкістю влилися в університетське життя й гідно представлятимуть свій факультет і надалі.


Тож нехай щастить вам, дорогі першокурсники!

Орися РЕМПА,

студентка факультету інформаційних систем, фізики та математики

Фото Юлії МЕЛЬНИЧУК

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело