Головна / Публікації / Факультет інформаційних систем, фізики та математики підтримує обдарованих школярів Волині

Факультет інформаційних систем, фізики та математики

Факультет інформаційних систем, фізики та математики організовує різноманітні заходи з метою популяризації Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки як провідного закладу вищої освіти серед майбутніх абітурієнтів.

Старший викладач кафедри алгебри і математичного аналізу, кандидат фізико-математичних наук Оксана Мекуш активно займається розвитком математичних здібностей молоді. 6 та 20 квітня науковець як член журі Всеукраїнської олімпіади з математики на базі ФІСФМ вперше організувала та провела відбори для школярів Волинської області на ІІ Всеукраїнську олімпіаду з математики для учнів 5–7 класів. Допомагали їй у цьому, зокрема при перевірці робіт, члени кафедри алгебри і математичного аналізу: доценти Леонтій Філозоф і Тетяна Волошина, старші викладачі Оксана Федуник-Яремчук і Тетяна Жуковська. Порядок і дисципліну під час відборів забезпечували кращі студенти ФІСФМ. Загалом у них взяло участь більше ста обдарованих дітей.

Команда Волині блискуче представила нашу область і виборола на ІІ Всеукраїнській олімпіаді з математики, яка відбулася в місті Києві 9–12 травня, три дипломи: Вікторія Смаль (учениця 5 класу НВК ЗОШ І–ІІІ ст. № 13 м. Ковеля), Антон Добровольський (учень 6 класу Луцького НВК № 9), Денис Майко (учень 7 класу Луцького НВК № 9). Волинські математики стали срібними призерами олімпіади.

На плечі тендітної жінки-науковця лягли не лише відбіркові тури й інші організаційні моменти, а й клопотання про фінансування. Звернення Оксани Мекуш вчергове підтримав фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», повністю профінансувавши поїздку дітей до Києва.

Велика заслуга в успішному виступі команди – це, звичайно, плідна робота вчителів математики, а також викладача Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяни Трачук, яка додатково займається саме олімпіадною математикою з учнями шкіл міста.

Оксана Мекуш планує і надалі підтримувати обдарованих дітей нашого краю і має ще багато планів щодо розвитку математичних здібностей школярів та популяризації олімпіадного руху на Волині.

Факультет інформаційних систем, фізики та математики

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело