Головна / Публікації / Факультет інформаційних систем, фізики та математики підтримує обдарованих школярів Волині

Факультет інформаційних систем, фізики та математики підтримує обдарованих школярів Волині

Факультет інформаційних систем, фізики та математики

Факультет інформаційних систем, фізики та математики організовує різноманітні заходи з метою популяризації Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки як провідного закладу вищої освіти серед майбутніх абітурієнтів.

Старший викладач кафедри алгебри і математичного аналізу, кандидат фізико-математичних наук Оксана Мекуш активно займається розвитком математичних здібностей молоді. 6 та 20 квітня науковець як член журі Всеукраїнської олімпіади з математики на базі ФІСФМ вперше організувала та провела відбори для школярів Волинської області на ІІ Всеукраїнську олімпіаду з математики для учнів 5–7 класів. Допомагали їй у цьому, зокрема при перевірці робіт, члени кафедри алгебри і математичного аналізу: доценти Леонтій Філозоф і Тетяна Волошина, старші викладачі Оксана Федуник-Яремчук і Тетяна Жуковська. Порядок і дисципліну під час відборів забезпечували кращі студенти ФІСФМ. Загалом у них взяло участь більше ста обдарованих дітей.

Команда Волині блискуче представила нашу область і виборола на ІІ Всеукраїнській олімпіаді з математики, яка відбулася в місті Києві 9–12 травня, три дипломи: Вікторія Смаль (учениця 5 класу НВК ЗОШ І–ІІІ ст. № 13 м. Ковеля), Антон Добровольський (учень 6 класу Луцького НВК № 9), Денис Майко (учень 7 класу Луцького НВК № 9). Волинські математики стали срібними призерами олімпіади.

На плечі тендітної жінки-науковця лягли не лише відбіркові тури й інші організаційні моменти, а й клопотання про фінансування. Звернення Оксани Мекуш вчергове підтримав фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», повністю профінансувавши поїздку дітей до Києва.

Велика заслуга в успішному виступі команди – це, звичайно, плідна робота вчителів математики, а також викладача Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяни Трачук, яка додатково займається саме олімпіадною математикою з учнями шкіл міста. 

Оксана Мекуш планує і надалі підтримувати обдарованих дітей нашого краю і має ще багато планів щодо розвитку математичних здібностей школярів та популяризації олімпіадного руху на Волині.  

Факультет інформаційних систем, фізики та математики 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело