Головна / Публікації / Факультет філології та журналістики розпочинає медіамарафон до 80-річчя від першого набору студентів

Традиційно вважають, що липень – пора творчого спокою на факультеті, адже після червневих заліково-екзаменаційних випробувань усі прагнуть відпочинку.

Зруйнуймо стереотипи разом!

А Ви знаєте, що 2020 рік для факультетської родини філології та журналістики буде меганасиченим на приємні й цікаві події? Чому?

2020 року будемо відзначати 80-річчя волинської філологічної школи! Готуймося до свята! Пригадаймо наші здобутки й розпочнімо спомини з головного.

Адже справжній показник успішності – фахівець, якого виховує факультет!

Запрошуємо взяти участь в інноваційному проєкті, мета якого – відтворити медіаісторію успіху волинської філологічної школи. Якщо Ви випускник нашого факультету, розкажіть у короткому відео про Вашу професійну долю!

Станьте учасником медіамарафону ФФтаЖ!

Упевнені, що з 1940 року нам є про що розповісти!

Чекаємо Ваші формальні та неформальні відео (тривалістю 1-2 хвилини) та коротку інформацію про Вас (рік випуску, місце роботи й посада) на електронну скриньку fileo.snu.80@gmail.com

Розпочнемо розповідь про філологічно-журналістську родину і про свої професійні успіхи в День родини в Україні – 8 липня.

Щодень о 12:00 год. будемо оприлюднювати одну історію успіху на каналі https://www.youtube.com/channel/UCiUonHjksvYl6kZfxQGojIg

Факультет філології та журналістики

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело