Головна / Публікації / «Факти мають значення»: студентам презентували діяльність Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

1 листопада у приміщенні бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки студенти факультету філології та журналістики, міжнародних відносин та юридичного факультету взяли участь у презентації «Факти мають значення».

На початку заходу профконсультант відділу молодіжної політики та соціальної роботи Тетяна Кулик розповіла про гостей Лесиного вишу: представника Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) у Львові Майкла Саллівана, та Алтинай Мирзабекову, спеціаліста із забезпечення зв’язків із засобами масової інформації.

Майкл Салліван – відомий американський юрист, котрий з травня 2014 року був міжнародним спостерігачем СММ ОБСЄ на Донбасі. Представник СММ ОБСЄ наголосив, що тема презентації «Факти мають значення», адже мета місії – це збір інформації та встановлення фактів про конкретні події по обидві сторони від лінії розмежування.

Під час презентації студенти дізналися про діяльність та цілі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, про стандарти об’єктивного звітування місії, а також про те, як місія встановлює факти, якими володіє СММ ОБСЄ в Україні щодо подій на Сході України та як вона повідомляє про них.

Після завершення заходу студенти активно ставили запитання, робили фото з представником СММ ОБСЄ. Усі присутні отримали у подарунок блокноти та браслети організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Тетяна Кулик попросила Майкла Саллівана приїхати ще раз, якомога швидше, з новиною про те, що АТО закінчилася, й української землі звільнені від загарбника.

Відділ молодіжної політики та соціальної роботи

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело