Головна / Публікації / Фахівці з енергоаудиту оцінюють стан навчальних корпусів і гуртожитків СНУ

Фахівці з енергоаудиту оцінюють стан навчальних корпусів і гуртожитків СНУ

Фахівці з енергоаудиту оцінюють стан навчальних корпусів і гуртожитків СНУ

У межах проєкту Міністерства освіти і науки України та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Вища освіта» у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки працюють фахівці компанії «ЕСКО Україна», котра спеціалізується на енергоаудиті будівель.

Як розповіли спеціалісти, упродовж чотирьох днів вони проводитимуть збір даних у всіх корпусах і гуртожитках щодо стану будівель. Зокрема, робитимуть заміри площ стін, дверей, вікон; збиратимуть інформацію про тип засклення, встановлені види освітлення у приміщеннях, роботу інженерних систем – як функціонують, які типи опалювальних приладів тощо.

Через певний час у будівлях СНУ імені Лесі Українки будуть встановлені датчики вимірювання вологи та температури. Вони дадуть змогу в динаміці проаналізувати мікроклімат приміщень. У подальшому на основі цих даних буде сформовано звіт та узгоджено перелік заходів із енергоефективності будівель.

Нагадаємо, що аудит енергоефективності корпусів і гуртожитків відбувається за кошти Європейського інвестиційного банку у межах ІІ фази спільного з Міністерством освіти і науки України (МОН) проєкту «Вища освіта України».

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове