Головна / Публікації / Екзерсис–2019

Екзерсис–2019

Танець – поема, в ній кожен рух – слово

13 березня Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки зібрав усіх поціновувачів танцю та краси на ІІ хореографічний фестиваль-конкурс дітей та молоді «Екзерсис–2019». Захід відбувся за підтримки Лесиного університету, Генерального консульства Республіки Польща в м. Луцьку, Волинського товариства польського мистецтва «Барви кресові» і розважального центру «Промінь».

Відкрити захід завітала проректор із науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Анна Данильчук: «Східноєвропейському національному університету імені Лесі Українки надзвичайно приємно вітати понад тисячу учасників із різних частинок нашої України сьогодні тут у залі. Також від імені ректорату висловлюємо велику вдячність організаторам. Це надзвичайна подія, вперше в місті, з такою магічною назвою «Екзерсис». Сподіваюся, що цей конкурс стане постійним. Успіхів, перемог!»

Голова Волинського товариства польського мистецтва «Барви кресові» Георгій Ролінгер у своєму вітальному слові щиро подякував за можливість побувати на цьому прекрасному дійстві, побажав успіхів учасникам і гарного настрою.

 

Директор ННЦПО Андрій Слащук також привітав усіх учасників і розповів: «Я завжди тішуся тим, що в нас є спеціальність «Хореграфія», на яку ми відбираємо таку категорію вступників, які завжди прикрашають будь-який захід, будь-яке дійство, яке відбувається в університеті. Сподіваюся, не так багато часу пробіжить, як хтось із вас подасть заяву до Східноєвропейського національного університету». Наостанок Андрій Миколайович побажав усім вдалого виступу, хороших сподівань і світлого бачення майбутнього.

Вітальне слово виголосив в.о. декана факультету культури та мистецтв Віталій Охманюк: «Сьогодні головне – не переможець. Сьогодні свято. Бажаю, щоб натхненником ваших виступів була богиня хореографії Терпсихора. Хай щастить! Зі святом весни та танцю!»

Завідувач кафедри культурології та хореографічного мистецтва Вікторія Головей висловила слова підтримки учасникам: «Всі ми знаємо, що танець – це найдавніший вид мистецтва, який розвиває не лише тіло, а й людську душу. Гармонія, краса, пластичність – це саме ті якості, які набуває людина, коли вона займається танцями. На нашій кафедрі поєднується і теорія, і практика хореографічного мистецтва. Тому ми дуже раді, що до нас сьогодні завітала така кількість творчо обдарованої молоді. Будемо раді вас бачити!»

Голова журі фестивалю-конкурсу Леся Косаковська подякувала всім за участь у заході і підсумувала: «Сьогодні будуть представлені колективи трьох областей – Волинської, Рівненської та Львівської, які очолюють дбайливі, мудрі, прекрасні педагоги, які виховують майбутню зміну хореографічної культури України. Приємно відзначити, що серед 40 керівників 20 – випускники нашого університету. Ми щиро підтримуватимемо вас. Бажаю усім весняного настрою, натхнення, творчого неспокою та усіх гараздів у житті»

Дійство продовжилося флешмобом «Україно моя» та власне конкурсною програмою.

Відділ звязків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело