Головна / Публікації / Економісти-міжнародники вивчають вплив кризи на відкриту економіку

Економісти-міжнародники вивчають вплив кризи на відкриту економіку

19 листопада 2018 р. у малому конференц-залі бібліотеки СНУ імені Лесі Українки у рамках програми «Еразмус+ напрямку КА1: академічна мобільність для студентів та викладачів із країнами партнерами» відбулася лекційна зустріч студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» з Пьотром Коморовским – доктором Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (Республіка Польща).

Лектор англійською мовою розкрив змістовну характеристику цілої низки таких категорій з міжнародної економіки, як відкрита економіка, циклічність розвитку світової економіки, рецесія, криза та її кількісні і якісні прояви, матеріалізація ризиків, фінансова стабільність та ін.

Пьотр Коморовский, володіючи практичним досвідом роботи у банківській сфері та на основі наукового інтересу до дослідження впливу кризових явищ саме на фінансовий сектор економіки, на прикладі Польщі, продемонстрував студентам і викладачам кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами особливості трансформації банківського сектору країни під впливом світової фінансової кризи. Лектор звернув увагу слухачів на складності прогнозування кризових явищ у світовій економіці та формування ефективного механізму регулювання у кризовий та посткризовий періоди. 


Кафедра міжнародних економічних відносин та управління проектами

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело