Головна / Публікації / Дорогі мої молоді друзі!

Дорогі мої молоді друзі!

Ігор Коцан

17 листопада – особливий день для студентської молоді, та, зрештою, для всіх, кому випало навчатися у вишах, бо жоден із тих, хто це пройшов, ніколи не забуде ні перших лекцій, ні хвилювання на іспитах, ні радості від успішного їх складання, ні приємних і радісних часів відпочинку, які студентство завжди проводить цікаво і змістовно – тематичні вечори, дискотеки, конкурси, КВК і т. д.

На вас нині – уся надія: адже саме вам будувати і розвивати щасливу, багату, успішну, респектабельну європейську державу, ім’я якій – Україна. А для цього потрібні нові, озброєні сучасними знаннями фахівці. Пам’ятайте – майбутнє нашої Батьківщини у ваших руках!

Я щиро вітаю всіх вас із Міжнародним днем студентів! Зичу міцного здоров’я, мирного та чистого неба, щастя, достатку, реалізації всіх ваших планів, стрімкої та успішної кар’єри в майбутньому, довгих і радісних років життя!

Ігор КОЦАН,

заслужений діяч науки і техніки України,

доктор біологічних наук,

професор кафедри фізіології людини і тварин