Головна / Публікації / Додаткові бали до ЗНО з біології при вступі до СНУ – учасникам Усеукраїнської олімпіади з біології

Додаткові бали до ЗНО з біології при вступі до СНУ – учасникам Усеукраїнської олімпіади з біології

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки створює умови для отримання до 20-ти додаткових балів до сертифіката ЗНО абітурієнтам, які планують вступати до СНУ імені Лесі Українки на спеціальності «Біологія», «Біологія (Лабораторна діагностика)», «Середня освіта (Біологія) (освітня програма «Біологія, природознавство, здоров’я людини»), «Середня освіта (Природничі науки)», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство».

Всеукраїнська олімпіада з біології відбудеться для професійної орієнтації учнів на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного й інженерно-технічного спрямування. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 року № 1587, СНУ імені Лесі Українки – засновник та організатор наукової першості (Всеукраїнської олімпіади з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти).

Мета олімпіади – виявити здібних, обдарованих школярів, допомогти їм у виборі професії, залучити до навчання в нашому університеті (відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України 2018 року, затверджених Наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017 року № 1378 та Положенням про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти). До участі допускаються учні 11-х класів, які отримають документ про повну загальну середню освіту 2019 року.

Олімпіада відбудеться у два тури – дистанційний та очний. Перший етап триває з 21 січня 2019 року до 10 квітня 2019-го включно. Під час туру учасники олімпіади розв’язують завдання, розміщені на веб-сайті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

На електронну адресу bioolimpvolyn@ukr.net  потрібно надіслати:

  1. Cкановану версію розв’язаних завдань.
  2. Заповнену реєстраційну картку учасника.

До участі в другому турі допускають учасників, які набрали не менше 75 % балів під час дистанційного етапу. Він відбудеться 13–14 квітня у СНУ імені Лесі Українки за адресою: м. Луцьк, вул. Потапова, 9, лабораторний корпус університету, 7-й поверх, ауд. 720. Додаткові бали нарахують учасникам, які набрали не менше 90 % балів у ІІ турі.

Учасникам другого етапу олімпіади нарахують додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з біології при розрахунку конкурсного бала у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки у 2019 році.

На підтвердження участі в олімпіаді та додаткових балів ви отримаєте сертифікат, який потрібно додати до пакета документів при їх подачі до університету.

Телефон для довідок: +38(050)9070904, +38(096)3785228.

E-mail: bioolimpvolyn@ukr.net

Бажаємо успіху!

Біологічний факультет

При використанні цієї інформації обов'язкове посилання на першоджерело