Головна / Публікації / Доцента СНУ обрано до Наукової ради Міністерства освіти і науки України

Доцента СНУ обрано до Наукової ради Міністерства освіти і науки України

У зв’язку із закінченням терміну дії персонального складу Наукової ради МОН та персонального складу її секцій за фаховими напрямами МОН, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.07.2018 р. № 740 «Про оновлення персонального складу секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН та часткового набору до персонального складу секцій за фаховими напрямами Експертної ради МОН», відбувся конкурсний відбір експертів до складу секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН України. 

Відповідно до зазначеного вище наказу, члени робочої групи з проведення конкурсного відбору експертів до складу секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН провели рейтингове оцінювання кандидатів, з результатами якого можна ознайомитися на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України https://mon.gov.ua/ua/news/rejtinguvannya-anket-kandidativ-do-skladu-sek...
За результатами конкурсного відбору, доцент кафедри обліку і аудиту Тетяна Шматковська представлятиме Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки у секції «Економіка».
Бажаємо Тетяні наснаги у роботі й успіхів на шляху розвитку української наукової думки.

Факультет економіки та управління

 При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело