Головна / Публікації / До вишу завітала начальник відділу культури посольства ФРН в Україні

До вишу завітала начальник відділу культури посольства ФРН в Україні

До вишу завітала начальник відділу культури посольства ФРН в Україні

Сьогодні з візитом у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки перебувала начальник відділу культури посольства ФРН в Україні Катаріна Луїза Шаупп-Карманн.

Пані Катаріна поспілкувалася з в. о. ректора СНУ імені Лесі Українки Сергієм Федонюком, проректорами вишу Наталією Павліхою й Анною Данильчук і лектором Німецької служби академічних обмінів DAAD у Волинській області Андре Бьомьомом. Учасники зустрічі обговорили освітню реформу в Україні, можливі нові напрями співробітництва та запропонували свої ідеї. В. о. ректора Сергій Федонюк і проректор із науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Наталія Павліха розповіли про нову концепцію науково-технологічного парку та спільний проєкт із німецькими партнерами щодо створення центру дуальної освіти при університеті. Про мистецькі та культурні заходи, які стали візитівкою СНУ імені Лесі Українки, повідала проректор із науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Анна Данильчук.

 


Начальник відділу культури посольства ФРН в Україні Катаріна Луїза Шаупп-Карманн зауважила, що готова до тіснішої співпраці у культурній сфері та радо підтримає університет. Зі свого боку, в. о. ректора СНУ імені Лесі Українки Сергій Федонюк запевнив, що наші студенти радо долучаються до різноманітних культурних та інтелектуальних заходів, тож виш підтримає ініціативи посольства ФРН.

Також цього дня начальник відділу культури посольства ФРН в Україні Катаріна Луїза Шаупп-Карманн провела робочу зустріч із науковцями та студентами університету. 


Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове