Головна / Публікації / До відома вступників! Факультет філології та журналістики інформує про нову освітньо-професійну програму!

2019 року вперше оголошено набір на спеціальність 061 «Журналістика» за єдиною (цікавою і перспективною!) освітньо-професійною програмою – «Журналістика і міжкультурна комунікація». Конкурсна пропозиція – для випускників повної середньої школи. План набору – 50 осіб.

Вступ на 1 курс денної форми навчання за результатами ЗНО з таких предметів:

1) українська мова та література;

2) історія України;

3) іноземна мова або математика.

Освітньо-професійна програма передбачатиме 50 % дисциплін загальної журналістської підготовки та дві іноземні мови (англійську і польську) та 50 % вибіркових дисциплін із журналістської практики, видавничо-редакційної діяльності та реклами і PR.

Запрошуємо на навчання.

Довідки за телефонами 0978940440, 0957321894.

Стежте за новинами на Facebook: https://www.facebook.com/groups/1456073761143507/

Факультет філології та журналістики

При використанні цієї інформації обов'язкове посилання на першоджерело