Головна / Публікації / До СНУ імені Лесі Українки завітав генерал-майор Андрій Ковальчук

До СНУ імені Лесі Українки завітав генерал-майор Андрій Ковальчук

Major General Andrii Kovalchuk visited Lesya Ukrainka EENU

До Східноєвропейського національного університету завітав генерал-майор Збройних сил України, Герой України, начальник штабу, перший заступник командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ Андрій Ковальчук, уродженець Волині.

Генерал-майор зустрівся з ректором Анатолієм Цьосем і проректорами СНУ імені Лесі Українки й обговорив можливі варіанти співпраці із закладом освіти.

Зокрема, колишній командувач 80-ї окремої аеромобільної бригади наголосив на потребі активної роботи закладів вищої освіти над національно-патріотичним вихованням молодого покоління.

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось подякував Андрію Ковальчуку за візит.

«Ми розуміємо вашу зайнятість і дякуємо, що ви знайшли час до нас приїхати. Будемо вважати, що це перша ознайомча зустріч, яка буде сприяти нашій подальшій співпраці», – сказав ректор.

Варто зазначити, що в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки в межах святкування Дня добровольця був запланований концерт «Добровольчий хрест Волині» та публічна лекція Андрія Ковальчука «Гібридна війна: ознаки, розвиток (з досвіду АТО/ООС)». Унаслідок карантину ці заходи скасували, але під час зустрічі керівництва СНУ імені Лесі Українки й Андрія Ковальчука домовилися провести лекцію пізніше.

Окрім того почесний гість написав побажання вишу у спеціальній книзі відгуків почесних гостей.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове