Головна / Публікації / Для студентів СНУ польський виш виділив стипендії на навчання за напрямом «Бізнес-адміністрування»

Для студентів СНУ польський виш виділив стипендії на навчання за напрямом «Бізнес-адміністрування»

З метою розширення українсько-польського співробітництва в галузі освіти та науки ректором Полонійної Академії в Ченстохові (Республіка Польща) оголошено конкурс серед студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на здобуття стипендій для навчання в магістратурі та на бакалавраті за напрямом «Бізнес-адміністрування».

Стипендія ректора Академії Полонійної в Ченстохові покриває витрати на навчання за такими напрямами:

-         BA/14/04/14 Bachelor of Business Administration – 2 студенти (4 000 EUR в рік);

-         МА/16/01/16 Master of Business Administration – 2 студенти (4 000 EUR в рік);

Навчання проводитиметься англійською мовою.

Полонійна Академія є учасником програми ERАSMUS+, яка надає можливість кожному студенту впродовж мінімум одного семестру навчатися в одному з європейських вишів-партнерів, а також забезпечує проходження практики в країнах Євросоюзу.

Студенти покривають витрати, пов’язані з транспортом, харчуванням, проживанням в гуртожитку Академії Полонійної та медичне страхування.

Термін подачі заявок – до 31 травня 2018 року.

За додатковою інформацією можна звертатися за номером: +48343684270, e-mail: sekretariat@ap.edu.pl (контактна особа – Андрій Галайдін) або: (066)-775-91-78, e-mail: surjak.alla@eenu.edu.ua (контактна особа – к.е.н., доцент Алла Володимирівна Сур’як). 

Факультет економіки та управління

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело