Головна / Публікації / Диплом про вищу освіту – інвестиція в майбутнє

Диплом про вищу освіту – інвестиція в майбутнє

8 лютого святкову естафету вручення дипломів про вищу освіту в Лесиному університеті продовжили на факультеті міжнародних відносин. Цього дня випускниками стало 42 особи, 14 із яких отримали диплом із відзнакою.

Нині дипломовані фахівці – магістри з таких освітньо-професійних програм: «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародні відносини», «Міжнародна інформація та суспільні комунікації», «Регіональні студії», «Консолідована інформація» й «Управління проектами».
Звертаючись до випускників, декан факультету Сергій Федонюк зазначив, що міжнародні відносини – це такий напрям діяльності, який на сьогодні критично важливий для нашої країни, яка впродовж п’яти років перебуває у стані війни. Так, потрібно боротися зі зброєю в руках, але коли агресор потужніший, краще озброєний, багаточисельний, тоді доводиться розраховувати на успіх завдяки своєму інтелекту, працездатності. А дипломати – це той ресурс та еліта, які нині украй необхідні нашій державі, суспільству.
«Диплом – це нові можливості, перспективи, сподівання. І хай у цьому вам допоможуть знання, вміння, навички, які ви отримали тут. Нехай ваш шлях приведе вас до успіху!» – завершив Сергій Валентинович.
Потому вітальні слова виголосили завідувачі кафедр міжнародних економічних відносин Наталія Павліха, іноземних мов та перекладу Оксана Черняк, в.о. кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу Наталія Карпчук і заступник декана з виховної роботи Євгенія Вознюк.
Відділ зв’язків із громадськістю також вітає магістрів із отриманням документа про вищу освіту та бажаємо реалізувати себе в професійній сфері, не пасувати перед труднощами, а сміливо крокувати до втілення своїх мрій.

Відділ зв’язків із громадськістю

 При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело