Головна / Публікації / «Ці речі залишаються на все життя» – Ганна Махновець про навчання на фізичному факультеті (нині – Навчально-науковий фізико-технологічний інститут)

Студентські роки – найкращі. Кожен із особливими емоціями згадує свої вступні випробовування, з приємністю, та навіть певною долею ностальгії – період навчання, вірних друзів, романтичні історії та смішні випадки в Університеті, а особливо на фізичному факультеті. Ці речі залишаються на все життя.

Факультет змінив моє сприйняття фізики як предмета і дав змогу успішно влаштуватися вчителем фізики в Луцькій школі № 12. Насамперед він дав мені знання. У нас була дуже хороша група, добряча конкуренція. Тому кожен тягнувся за іншими. З викладачами чудово співпрацювали. Кожен є (чи, на жаль, уже був…) майстром своєї справи. Це дуже важливо, студент відразу відчуває таке.

Фізика є і залишається однією з найперспективніших галузей освіти і науки, адже найновітніші матеріали (фулерени, графен, нанотрубки і т. д.) й інноваційні технології розробляють у провідних фізичних лабораторіях світу. Автоматизація та роботизація виробництва вимагає кваліфікованих технічних спеціалістів. Стрімкий розвиток мікро- та наноелектроніки зумовлює потребу у висококваліфікованих фізиках. Перехід на альтернативні види джерел енергії – новий виклик і додатковий імпульс для всіх спеціальностей технічного спрямування.

Ганна МАХНОВЕЦЬ,

учитель фізики комунального закладу

«Луцька загальноосвітня школа I–III ступенів № 12 Луцької міської ради Волинської області»