Головна / Публікації / Чирлідери «запалили» у СНУ імені Лесі Українки

Чирлідери «запалили» у СНУ імені Лесі Українки

1 лютого у спорткомплексі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся І етап Кубка України з чирлідингу та мажорет-спорту–2020 «Замок Любарта».

Щиро вітав гостей нашого вишу ректор Анатолій Цьось: «Прекрасний вид спорту, який поєднує в собі красу, музику й активність! Вид спорту, який не є олімпійським, але важливий для розвитку різних груп населення: і школярів, і студентів, і дорослих. Тому закликаю до активності, фізичної культури та занять чирлідингом».

Також Анатолій Васильович привітав тренера університетської збірної з чирлідингу Венеру Кренделєву, викладача кафедри теорії фізичного виховання, фітнесу та рекреації факультету фізичної культури, спорту та здоров’я, президента Волинської федерації аеробіки, із нещодавнім днем народження. Пані Венера – досвідчений тренер із аеробіки та чирлідингу, і саме завдяки її наполегливості й ентузіазму наші дівчата показують відмінні результати.

Відзначив високий професіоналізм іменинниці і декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік: «Тішуся Венерою Кренделєвою і її показниками, адже команда з чирлідингу торік виборола перше місце в Україні… Це показник професіоналізму. Венера Ульфатівна в спорті дуже давно. Вона і майстер спорту з мотоспорту. Але коли душа і серце належить іншим видам спорту, з часом розвиваєшся у цій галузі. Вона професіонал. Активно працює у нас і фітнес-тренером, і тренером із чирлідингу. Усі наші викладачі та вихованці пройшли через її школу».

Загалом у змаганнях взяли участь близько 250 спортсменів із різних міст України, зокрема Луцька, Ківерців, Нововолинська, Ковеля, Києва, Дніпра, Львова, Шепетівки.

Андрій Боляк, президент Федерації чирлідингу та чирспорту України, поділився своїми думками щодо еталона чирлідера: «Вже, мабуть, жодне змагання, яке себе поважає, не відбувається без групи підтримки. Насправді це філософія, і філософія дуже важлива для нашого виду спорту. Бо ти маєш не просто виступити, показати якісь таланти, одержати аплодисменти і піти. Ти маєш викликати піднесення у глядачів. І це головний критерій для всіх чирлідерів. Якщо трибуни за тобою “йдуть”, тебе підтримують – значить ти в тренді. Тож саме чирлідери сьогодні створюють той необхідний момент видовищності для нашого українського спорту, який дуже важливий».


Відділ зв’язків із громадськістю

Фото факультету фізичної культури, спорту та здоров'я

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове