Головна / Публікації / Четверо випускників Лесиного вишу отримали квартири

Четверо випускників Лесиного вишу отримали квартири

Випускники-спортсмени, які навчались у СНУ імені Лесі Українки, отримали ключі від квартир у понеділок, 14 вересня, на університетському стадіоні імені Віктора Завадського.

На заході були присутні ректор Анатолій Цьось, голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, депутат Луцької міської ради, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник голови Волинської обласної державної адміністрації Сергій Бизов, начальник Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА Ігор Дмитришин, директори Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міськради Володимир Захожий і Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко, проректор з навчально-виховної роботи та комунікацій Наталія Благовірна, викладачі факультету фізичної культури, спорту та здоров’я.

Насамперед Ігор Поліщук привітав усіх спортсменів, тренерів, працівників фізичної культури та спорту з професійним святом і вручив подяки Луцького міського голови: «Дякую нашим спортсменам, які щодня виснажливо тренуються, щоб прославляти наше місто на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Також особлива подяка їхнім тренерам, які працюють не лише з професійними спортсменами, а й із дітьми та молоддю. Дуже важливо залучати молоде покоління до занять спортом, аби у майбутньому ми мали ким пишатися».

Після цього за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту у місті Луцьку, пропаганду здорового способу життя почесні грамоти Луцького міського голови отримали працівники фізичної культури та спорту міста. Серед нагороджених – доцентка кафедри теорії спорту та фізичної культури СНУ імені Лесі Українки Жанна Мудрик.

Найголовнішим і найурочистішим був момент вручення ордерів на однокімнатні квартири для майстрів спорту України міжнародного класу Юрія Вандюка, Ірини Климець й Олени Собчук. Дві квартири придбали за співфінансування Луцької міської ради та Волинської облдержадміністрації, а квартиру для сім’ї Собчуків – за кошти міськради.

Ігор Поліщук запевнив, що міська рада продовжуватиме програму співфінансування на придбання житла для спортсменів. Невдовзі ще один ордер на квартиру вручать срібному призерові командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби на 50 км (2016 р.), учаснику та призеру чемпіонатів України й Олімпіади у Ріо-де-Жанейро Іванові Бензеруку, який теж навчався у Лесиному виші.

Голова Волинської облради Ірина Вахович зауважила, що виділення коштів на придбання житла для спортсменів – одна з найприємніших місій. Пані Ірина побажала новоспеченим власникам квартир подальших успіхів у спорті.

Спортсмени щиро дякували Луцькій міській раді, Волинській облдержадміністрації, Волинській обласній раді, а також своїм тренерам, викладачам і рідній альма-матер за навчання та допомогу у здобутті високих результатів. «Це найвагоміша подія у моєму житті – здійснилася мрія про власне житло. Тепер я буду спокійно готуватися до Олімпійських ігор, щоб гідно представити рідний Університет, місто, область і країну на міжнародній арені», – зазначила Ірина Климець.

Не приховував радості за своїх студентів і ректор Анатолій Цьось. Він відзначив, що успіх Університету напряму залежить від його студентів. «Я ще раз пересвідчився, що спорт виконує багато важливих соціальних функцій. Насамперед це престиж країни. У спорті проявляються максимальні можливості людини. Але водночас це велика соціальна сфера. Дуже приємно, що сьогодні відбулася така подія – керівництво міста й області вручило три квартири студентам нашого вишу. Це засвідчує, що у нас вчаться найкращі студенти. Тому я звертаюся до майбутніх олімпійців: якщо ви хочете досягнути успіху, то вступайте до найкращого вишу – Волинського національного університету імені Лесі Українки», – підсумував Анатолій Цьось.

Відділ зв’язків із громадськістю