Головна / Публікації / Брейн-ринг для географів

Брейн-ринг для географів

7 жовтня в межах тижня географічного факультету відбувся брейн-ринг. Студенти усіх спеціальностей факультету поділилися на 8 команд і відповідали на різноманітні запитання. Організатор змагань – старший викладач кафедри фізичної географії Валентина Чабанчук. 


На початку заходу організатори наголосили, щоб команди віддали усі телефони. Було 10 раундів. У першому раунді студенти відгадували відомих мандрівників і науковців, у другому – визначали, чи правдиве твердження. Далі був картографічний бліц, у якому були подані карта й аерофото певного об’єкта. Від четвертого раунду студентам дали складніші завдання, які потребували розгорнутої відповіді. «Аудіотур» на екваторі заходу розвеселив усіх присутніх і налаштував на позитивний лад, адже за цей час інтелектуальна напруга втомила учасників. У наступних раундах студенти відгадували, що у «чорному ящику», країни та географічні об’єкти України.  


Організатори підбили підсумки гри та нагородили почесними грамотами усіх учасників. Перше місце вибороли студенти І та ІV курсів спеціальності «Середня освіта (географія та економіка)», друге – другокурсники спеціальності «Географія», третє – другокурсники спеціальності «Середня освіта (географія та економіка)»


Олександра САДОВА