Головна / Публікації / Благодійна «IMPREZA LUBARTA» від Первинної профспілкової організації студентів СНУ імені Лесі Українки

Благодійна «IMPREZA LUBARTA» від Первинної профспілкової організації студентів СНУ імені Лесі Українки

Вишукане вбрання, червона доріжка, різножанрова музика і, звичайно ж, танці з хореографічними майстер-класами – саме так в обласному центрі Волині провели благодійний бал «IMPREZA LUBARTA».

5 квітня у Музеї сучасного мистецтва Корсаків відбувся X благодійний бал у рамках Усеукраїнської акції «Серце до серця». Як зазначає головний координатор ВБФ «Серце до серця» у Волинській області Ангеліна Дацюк, усі зібрані кошти спрямовуються на закупівлю кардіологічного медичного обладнання для дітей із вадами серця.

Лучани, гості міста, а також студенти мали унікальну нагоду доторкнутися до найкращих традицій благодійних балів. У цьому їм допомагали прекрасні ведучі Софія Васькевич і Роман Полтарак.


Із вітальним словом до учасників заходу звернувся Сергій Скулинець, заслужений артист естрадного мистецтва, шоумен і голова журі. Він висловив щиру подяку усім хто долучився до цього дійства та ще раз підкреслив благородну мету цього заходу.

Організатори імпрези приготували багато сюрпризів для відвідувачів. Гості мали змогу пройтись урочистою червоною доріжкою з брендованою фотозоною від студії Bohema й узяти участь у благодійній фотосесії. Окрім цього, діяла зона фуршету від партнерів імпрези – мережі піцерій «Фелічіта – Dolce» та генерального партнера заходу Fragolino Novellina.

Усі охочі мали змогу відвідати спікер зону та послухати виступи начальника управління туризму і промоції міста Луцької міської ради Катерину Теліпську «Луцьк – приємне відкриття!» й історика, краєзнавця, викладачку СНУ імені Лесі Українки Тетяну Яцечко-Блаженко «Світський бал: історія та традиції проведення на території України». Вона розповіла про історію створення балу в усіх містах України: «Під час таких заходів зазвичай шукали наречених собі. Крім того, укладали різноманітні угоди про співпрацю. Тобто, це був такий захід, який мав багато різних функцій. І не лише розважальну. Це також відбувалось у Львові, як кажуть, справжня Європа».


Розпочинали імпрезу 22 неперевершені пари дебютантів під керівництвом головного танцмейстера Олександра Кашевського. Серед учасників наприкінці вечора й обрали пару, яка носитиме гордий титул Короля та Королеви балу.

Шквал оплесків глядачів зірвали «сонячні діти», які затанцювали чарівний і неймовірно чутливий вальс.


Лучани побували й на справжньому аукціоні, де шалено боролися за лоти від наших партнерів: ювелірної майстерні «Графіт», магазину «Ваш ювелір» та торгових мереж «Градус» і «WINETIME».

Ще однією родзинкою вечора став показ одягу від брендів «Іntention» (дизайнер Ісаєва Наталія) та марки WomanBrand студії «ArtLadies» (дизайнер Кіра Бісюк).

Упродовж вечора усі охочі опановували секрети романтичного вальсу, запального танго, енергійного фокстроту, спокусливої сальси та багатьох інших танців під акомпанування камерного оркестру «Кантабіле», гурту «Резус блюз» та Інни Кириченко з музикантом і композитором Геннадієм Гусєнцевим, гурту «Шанс-Music» та продюсера Сергія Скулинця і Dj Славного. Вони дарували гарний настій учасникам дійства упродовж всього вечора.


Проведенню «Імпрези Любарта» сприяли Первинна профспілкова організація студентів СНУ імені Лесі Українки; Музей сучасного мистецтва Корсаків, а головні партнери заходу – Департамент сім’ї, молоді та спорту й Управління туризму і промоції міста Луцької міської ради та ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536». 


Первинна профспілкова організація студентів

СНУ імені Лесі Українки

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело