Головна / Публікації / Безкоштовне стажування в університетах Канади для студентів-третьокурсників

Безкоштовне стажування в університетах Канади для студентів-третьокурсників

Безкоштовне стажування в університетах Канади для студентів-третьокурсників

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів із Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу й України для дослідницького стажування в Канаді.

 

Щороку з травня по вересень відбувається 12-тижневе дослідницьке стажування під керівництвом канадських викладачів університетів із різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

 

Програма стажування доступна в понад 60 університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням у розділі «Student Information»). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

 

 Програма включає: 

  • роботу над спільним проєктом із професором канадського університету (згідно з вашими інтересами, навичками та попереднім досвідом);
  • переліт до Канади;
  • стипендію на житло, харчування та проживання;
  • медичне страхування;
  • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету.

 

Усі сторони, що беруть участь у програмі Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine, повинні дотримуватися вимог канадського вишу, що стосуються етики дослідницької та наукової діяльності, згідно з політикою Mitacs щодо порядності досліджень. Будь-які питання чи суперечки щодо наукових досліджень чи порушення академічної порядності будуть вирішуватися згідно з правилами університету, що приймає студента на стажування. Ознайомитися з попередніми проєктами можна на www.bit.ly/2Yllw9l 

 Термін подання заявок – 23 вересня 2020 р.  


 Які документи потрібні? 

1. Онлайн-заявка на участь у програмі: www.bit.ly/MitacsUA

2. СV із описом наукових інтересів.

3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень і наукових інтересів.

4. Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного бала вище 80 %).

Більше інформації можна знайти за посиланням на сайті: http://www.mitacsua.org/ або за номером телефону: +380 98 520 6837.

Онлайн-консультації та додаткова інформація: https://www.facebook.com/MitacsUA/posts/2657524084522820


 

Центр канадознавства

СНУ імені Лесі Українки