Головна / Публікації / Безцінна зустріч із героєм

Безцінна зустріч із героєм

27 квітня студенти педагогічного інституту мали за честь поспілкуватися з воїном – учасником АТО В’ячеславом Брилюком.

З 31 липня 2014 року В’ячеслав Омелянович у складі прикордонників Волинської оперативної бойової прикордонної комендатури прибули на Схід нашої держави для охорони кордону. З 210 прикордонників військову підготовку в лавах Збройних сил проходило лише половина військових. Інші ж навички оволодіння зброєю ведення військових дій здобували на Володимир-Волинському полігоні.

В’ячеслав Брилюк розповів про важкі будні військових на Донбасі, про труднощі, з якими стикалися воїни в перші дні перебування під обстрілами, про ситуації, які траплялися на блокпостах біля с. Піски. Наголосив та високому патріотичному дусі наших воїнів, їхній самовідданості заради незалежності, територіальної цілісності України та мирного неба над нами.

13 травня В’ячеслав Омелянович знову повертається в зону АТО.Заступник декана педагогічного інституту Оксана Бартків та студенти висловили щиру вдячність В’ячеславу Омеляновичу за цікаву зустріч та побажали йому й усім військовим міцного здоров’я, мирного неба та якнайшвидшого повернення в рідні домівки.

Іванна БРИЛЮК,

студентка V курсу педагогічного інституту

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело