Головна / Публікації / Бакалаври спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» успішно склали дистанційні випускні кваліфікаційні іспити

Бакалаври спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» успішно склали дистанційні випускні кваліфікаційні іспити

22–26 червня 56 студентів успішно склали випускні кваліфікаційні іспити зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за освітнім рівнем бакалавра. Вони перше складали іспит із використанням дистанційних форм навчання, зокрема Teams Microsoft Office 365. Студенти та члени екзаменаційної комісії, гаранти освітніх програм отримали неоціненний досвід проведення іспиту за новими підходами та технологіями.


На кафедрі економіки, безпеки та інноваційної діяльності підприємства у програмі Forms було розроблено електронні білети, завдяки чому студенти одразу мали змогу побачити набрані бали. Члени комісії Ірина Волинець, Анна Мохнюк, Лілія Громко оцінювали їхній рівень підготовки за двома напрямами: сумативним і формативним. Студенти мали змогу показати рівень суджень, аналізу, застосувати методи синтезу, узагальнення, абстракції та умовиводу при відповіді на теоретичне запитання.


Головою екзаменаційної комісії був кандидат економічних наук, доцент, заступник директора з економіки ТОВ «Мідл Груп» Юрій Корецький. Юрій Михайлович відзначив високий рівень підготовки студентів, окреслив доцільність використання інноваційних підходів у підготовці фахівців, запропонував випускникам вступати до магістратури на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», яка є перспективною та відкриває широкі можливості для працевлаштування.


Абсолютна успішність студентів за результатами випускних іспитів склала 100 %, а якісна – 87 %. Троє студентів зі спеціальності отримають дипломи з відзнакою: Валерія Корнієнко, Олена Максимчук, Олена Сосовська. Високий рівень знань підтвердили Дарія Антонюк, Оксана Лукомська, Лілія Сидорчук, Вікторія Хмеляр, Михайло Ливак, Вікторія Мул, Роман Ренькас, Катерина Цибульська.


Дорогі студенти! Колектив кафедри економіки, безпеки та інноваційної діяльності підприємства дякує вам за гарну підготовку. Чекаємо Вас у магістратурі за освітніми програмами «Економіка підприємства», «Управління фінансово-економічною безпекою» і «Менеджмент та правове забезпечення бізнесу». 

 

Оксана ПОЛІНКЕВИЧ,

завідувач кафедри економіки, безпеки

та інноваційної діяльності підприємства