Головна / Публікації / Бакалаврам ФІСФМ вручили дипломи

Бакалаврам ФІСФМ вручили дипломи

9 липня на факультеті інформаційних систем, фізики та математики відбулося вручення дипломів бакалавра студентам четвертого курсу.

З вітальними словами до присутніх звернулися декан факультету Юрій Харкевич, викладачі Сергій Полетило, Ніна Падалко, Тетяна Волошина, Ніна Головіна, Сергій Федосов, Юлія Павленко, Григорій Кобель. Всі вони давали настанови на майбутнє, бажали успіхів у житті, запросили продовжити навчання у магістратурі.

Подія відбулася з відчуттям піднесення. Студенти ділилися своїми враженнями та побажаннями на майбутнє, дякували викладачам за науку, підтримку і час, проведений у стінах факультету. Ніщо не зрівняється зі студентськими роками.

Ми сподіваємося, що кожен зі студентів встиг багато чого зробити: вивчити багато теорем, відчути на собі недоспані ночі перед екзаменами, побувати на цікавих екскурсіях, ходили на піцу, на студентські заходи, ходили на фільми, прочитали багато корисних книг, а деякі навіть встигли створити сім’ї. Нас всіх об’єднав на довгі 4 роки факультет, але кожен з нас досі згадував, як у перший день Сергій Андрійович зібрав усіх у 520 аудиторії й відтоді постійно нами опікувався. Турбувався, щоб ми потрапили на всі концерти та вистави, які відбувалися у драмтеатрі. Він сподівається, що кожен день до цієї миті був для студентів корисним, що вони набралися мудрості й готові іти далі у світ і підкорювати нові горизонти.

Студенти щиро дякували батькам за любов, тепло і підтримку. Також вони висловили вдячність викладачам за те, що навчали, були справедливими в оцінках, а також – одночасно вчителями й друзями.

 

  

Юлія ДУБИНА,

студентка 4-го курсу

Фотосвітлини Назара ДУБИНИ

 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело