Головна / Публікації / Активні міжнародники!

Активні міжнародники!

Активні міжнародники!

Минулий тиждень видався плідним для студентів-міжнародників. Декілька зустрічей із відомими політиками та цікаві лекції, де обговорювалися питання міжнародних відносин, зовнішньої та внутрішньої політики України, ЄС тощо.

Першою, 24 лютого, була зустріч із народною депутаткою ІХ скликання Іриною Констанкевич, головною темою якої стала молодіжна політика. Пані Ірина зустрілася з волинською молоддю, аби розповісти про свій політичний шлях, поділитися досвідом, обговорити поточну політичну ситуацію.

27 лютого зі студентами зустрівся Міхеіл Саакашвілі й обговорив роль України в геополітичних стратегіях Європейського Союзу. Експрезидент Грузії разом із присутніми подискутували щодо судової реформи, порівняли досвід Грузії з ситуацією в України.


На завершення тижня відбулася зустріч із Павлом Клімкіним – дипломатом, Надзвичайним і Повноваженим Послом та ексміністром закордонних справ України. Павло Анатолійович вирішив провести зустріч у форматі питання-відповідь. Більшість питань були на тему Криму, Донбасу, європейської інтеграції, згадували також про Будапештський меморандум. Головна цитата зустрічі: «Не відмовляйтеся від складних завдань».

Дякуючи знанням, які отримали під час навчання на факультеті міжнародних відносин, усі присутні студенти-міжнародники брали активну участь у дискусіях і обговорюваннях.

Марія ПОЛІЩУК,

студентка ІІІ курсу

ОПП «Міжнародна інформація та суспільні комунікації»

факультету міжнародних відносин

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове