Головна / Публікації / Academ-Business HUB проводить постійну виставку дитячих робіт творчої студії «Фламінго»

Academ-Business HUB проводить постійну виставку дитячих робіт творчої студії «Фламінго»

В Академ-Бізнес ХАБі (Винниченка 30-А, приміщення бібліотеки СНУ, 5 поверх) 9 липня розпочала роботу виставка дитячих малюнків творчої студії «Фламінго». AB HUB тривалий час співпрацює з цією студією. Спільно вони організовують благодійні акції та заходи соціального спрямування.

У «Фламінго» безкоштовно навчають дітей з обмеженими можливостями малюванню, ліпленню з глини, естетиці. У свою чергу AB HUB допомагає студії організовувати благодійні ігрові турніри, де збирають кошти на лікування онкохворим дітям. Вони відбуваються щомісяця в приміщенні AB HUB.

Загалом, одним із головних напрямів діяльності цього підрозділу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки є саме благодійні та соціальні проекти.

«Нам цікаво, щоб роботи наших дітей бачив якомога ширший загал. І самим дітям це приємно. В серпні ми змінимо експозицію. Учні вже працюють над темою “Наше місто”, малюють пейзажі Луцька, архітектуру, історичні місця, тощо. Заняття в студії здебільшого індивідуальні. Є й групові, але не більше 6 осіб. Тому виставка в АБ ХАБі, особливо в день зміни експозиції, буде місцем, де зустрінуться більшість учнів та їх батьків. Вони подивляться всі роботи, поспілкуються між собою, – розповідає організатор студії «Фламінго» Ксенія Горбова, – дитячі малюнки з вигляду прості, але дуже позитивні. Зрештою, далеко не всі учні студії “Фламінго” планують стати художниками. Більшість батьків приводить туди дітей для естетичного виховання, для вироблення позитивного погляду на навколишній світ, для розвитку моторики рук. Мистецтво робить дітей добрішими та веселішими. Це добре видно на малюнках із яскравими кольорами, природними пейзажами, гарними квітками й тваринками».

Окремо ведуться безкоштовні заняття з дітьми із синдромом Дауна та онкохворими дітьми. В них, як і в інших, проявляється достатньо здібностей. Потрібно лише їх відкрити і дати таким дітям віру в себе. Їхні роботи також будуть представлені у новій експозиції в Академ-БізесХАБі СНУ.

Сергій КІЧИЙ

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело