Головна / Публікації / 14 студентів Університету навчатимуться та працюватимуть в ІТ-компанії

14 студентів Університету навчатимуться та працюватимуть в ІТ-компанії

Студенти вишу поєднуватимуть навчання з роботою в ІТ-компанії «InternetDevels». 27 жовтня у конференц-залі закладу вищої освіти відбулося підписання тристоронньої угоди про здобуття вищої освіти з використанням елементів дуальної форми навчання між Волинським національним університетом імені Лесі Українки в особі ректора Анатолія Цьося, ІТ-компанією «InternetDevels» в особі очільника Віктора Левандовського та студентами факультету іноземної філології. 

 

Під час підписання угоди також були присутні проректор з навчальної роботи та рекрутації Юрій Громик, декан факультету іноземної філології Лариса Макарук і завідувач кафедри прикладної лінгвістики Ірина Біскуб. 

 

Згідно з угодою студенти І і ІІ курсів спеціальності «Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика» отримали змогу долучитися до програми дуальної освіти, яка передбачає заняття на підприємствах у спеціально обладнаних для цього навчальних приміщеннях. 

 

За словами Ірини Біскуб, ІТ-компанія «InternetDevels» готова забезпечити навчання для 14 студентів Лесиного вишу.  

 

«Торік ми провели перший експеримент щодо реалізації концепції дуальної освіти. Ми прекрасно розуміємо, що це не той ідеальний зразок, який мав би бути, але рухаємося в цьому напрямі. Найголовніше – наближення студентів до практики. Тому щиро дякую, що наша молодь має змогу працювати в ІТ-компанії», – відзначив Анатолій Цьось і подякував Вікторові Левандовському та членам його команди за допомогу в розробці нового сайту Університету. 

 

Віктор Левандовський, зі свого боку, теж подякував Анатолієві Васильовичу за співробітництво. «Я подивований тією легкістю, з якою нам вдалося налагодити цю співпрацю. Вважаю, що при тому, як швидко розбудовується Університет, то через рік–два ви будете відчутно вирізнятися з-поміж українських закладів вищої освіти. Мене тішить те, що ви рухаєтеся з хорошою швидкістю. Університет – містоутворювальна установа. Ви розвиваєте Університет, а я мрію, що Луцьк завдяки цьому стане іншим містом», – сказав засновник компанії «InternetDevels». 

 

Також представник ІТ-компанії подякував студентам за те, що відгукнулися на пропозицію участі в програмі дуальної освіти, та наголосив, що від її реалізації отримують користь усі: і молодь, й Університет, і підприємство. 

 

Відповідно до угоди, участь у програмі візьмуть 6 студентів другого року навчання, які торік брали участь у програмі здобуття освіти з елементами дуальної форми навчання та 8 найкращих студентів-першокурсників, яких відібрали викладачі факультету. Варто зазначити, що четверо з шести студентів другокурсників уже працюють у компанії «InternetDevels». 

 

Наприкінці зустрічі сторони підписали угоду про співпрацю. 

 

Відділ зв’язків із громадськістю