Головна / Захист дисертації БОГУШ ОКСАНИ МИХАЙЛІВНИ

Порядок денний:

захист дисертації

БОГУШ ОКСАНИ МИХАЙЛІВНИ

на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук

зі спеціальності 10.02.01 – українська мова

Тема: “УКРАЇНСЬКА АСТРОНОМІЧНА ТЕРМІНОЛОГІЯ КІНЦЯ ХІХ – ПЕРШОЇ ТРЕТИНИ ХХ СТОЛІТТЯ: ҐЕНЕЗА, СТРУКТУРА, СИСТЕМНА ОРГАНІЗАЦІЯ”

Науковий керівник: Процик Ірина Романівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри українського  прикладного мовознавства (Львівський національний університет імені Івана Франка), докторант кафедри політичних і правових доктрин (Вроцлавський університет (Республіка Польща)).

Офіційні опоненти:

Іващенко Вікторія Людвігівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач відділу наукової термінології (Інститут української мови НАН України);

Поповський Анатолій Михайлович, доктор філологічних наук, професор кафедри мовної підготовки (Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ).

Початок засідання о 14.00 год., аудиторія Н-407 (вул. Винниченка, 30а)

Дата: Вересень 25, 2017Час: 07:58:28Онлайн: 0