Головна / Публічний захист дисертації. Здобувач – Шевчук Зореслава Сергіївна

Міністерства освіти і науки України

публічний захист дисертації

«Вербалізація мовного портрета жінки

(на матеріалі сучасної української жіночої прози)»

(спеціальність 10.02.01 – українська мова)

Здобувач  – Шевчук Зореслава Сергіївна, керівник відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Науковий керівник: Марчук Людмила Миколаївна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови  (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка)

Офіційні опоненти:

Шкіцька Ірина Юріївна, доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства (Тернопільський національний економічний університет)

Сукаленко Тетяна Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української словесності та культури (Університет державної фіскальної служби України)

Захист відбудеться в залі засідань

факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

(43 021, м. Луцьк, вул. Винниченка, 30а, 4 поверх, ауд. 407)

Дата: Вересень 25, 2017Час: 07:58:27Онлайн: 0