Головна / Публічний захист дисертації. Здобувач – Гапон Леся Олексіївна

публічний захист дисертації

«Лінгвістична спадщина

Ярослава-Богдана Рудницького»

(спеціальність 10.02.01 – українська мова)

Здобувач  – Гапон Леся Олексіївна, методист Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій і моніторингу

Науковий керівник: Лісняк Стефанія Леонідівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри загального мовознавства і слов’янських мов (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)

Офіційні опоненти:

Аркушин Григорій Львович, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри історії та культури української мови (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)

Осінчук Юрій Васильович, кандидат філологічних наук, науковий співробітник відділу української мови  (Інститут українознавства імені І. Крип’якевича Національної академії наук України)

Захист відбудеться в залі засідань

факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

(43021, м. Луцьк, вул. Винниченка, 30а, 4 поверх, ауд. 407)

Дата: Вересень 23, 2017Час: 03:00:25Онлайн: 0