Головна / Публічний захист дисертації Радько Оксани Григорівни

Міністерства освіти і науки України

публічний захист дисертації

“Індивідуально-авторські назви статичних ознак

в українській поезії ХХ сторіччя ”

(спеціальність 10.02.01 – українська мова)

Здобувач  – Радько Оксана Григорівна, викладач Луцького базового медичного коледжу Міністерства охорони здоров’я України (м. Луцьк)

Науковий керівник: Вокальчук Галина Миколаївна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови імені акад. К. Ф. Шульжука (Рівненський державний гуманітарний університет)

Офіційні опоненти:

Кравець Лариса Вікторівна, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри стилістики української мови факультету української філології та літературної творчості імені А. Малишка (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова)

Бабич Надія Денисівна, кандидат філологічних наук, професор, професор кафедри історії та культури української мови  (Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича)

Захист відбудеться в залі засідань

факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

(43 021, м. Луцьк, вул. Винниченка, 30а, 4 поверх, ауд. 407)

Дата: Вересень 25, 2017Час: 07:58:30Онлайн: 0