Головна / Всі публікації
Пт, Вересень, 22, 2017

22 вересня в центрі культури та дозвілля університету відбулися публічні лекції науковців, які прибули до Луцька у рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Фізіологія, біофізика та фармакологія гладеньких м’язів: від генів і молекул до функцій, їх порушень та нових можливостей лікування».

Послухати про сучасні технології та наукові розвідки, що здійснюються в США, Великобританії та Австралії прийшли студенти-магістранти біологічного, хімічного факультету, а також факультету...

Пт, Вересень, 22, 2017

20 вересня, напередодні Міжнародного дня миру в бібліотеці вишу, студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки взяли участь у заході під темою «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх».

Тетяна Кулик, профконсультант відділу молодіжної політики та соціальної роботи розповіла студентам про кампанію «Голуб миру», в рамках якої відбувається захід, та про те, що її вже вшосте ініціює Організація Об’єднаних Націй.

...
Чт, Вересень, 21, 2017

21 вересня у центрі культури та дозвілля Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, в рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Фізіологія, біофізика та фармакологія гладеньких м’язів: від генів і молекул до функцій, їх порушень та нових можливостей лікування», який проходить нині у Лесиному виші, відбувся круглий стіл, присвячений питанням синергії (взаємодії) трьох наук – біофізики, фізіології та фармакології.

Зі...

Чт, Вересень, 21, 2017

Шановні науковці, аспіранти, студенти! Невдовзі СНУ імені Лесі Українки отримає доступ до міжнародних баз даних Scopus та Web of Science. Такі бази даних є сучасним і корисним інструментом у роботі з науковою інформацією як для окремих дослідників, так і для наукових установ. Ці ресурси дозволяють з'ясувати, наскільки перспективний той чи інший напрямок досліджень, хто працює в цьому напрямку, а також знайти партнерів у розробці наукових проектів.

 

З переліком університетів і наукових установ Міністерства освіти і науки України, які отримають...

Ср, Вересень, 20, 2017

20 вересня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулася зустріч ректора Ігоря Коцана та проректорів вишу з представниками німецької делегації на чолі з головою спілки «Мости дружби в Україну», почесним професором СНУ імені Лесі Українки Карлом Германом Крогом.

Під час зустрічі пан Крог розповів про результати роботи очолюваної ним організації в Україні, поділився найближчими планами та наголосив: «Мета роботи спілки – це насамперед...

Сторінки

Дата: Вересень 23, 2017Час: 03:15:35Онлайн: 0