Головна / Всі публікації
Вт, Червень, 19, 2018

Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії Президента України «Українська книжка року». Про це повідомляє ГО «Форум видавців».

На здобуття премії подаються книжкові видання українською мовою, що вийшли в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

Держкомтелерадіо прийматиме заявки разом із виданнями до 15 листопада 2018 року.

Заявка повинна містити інформацію про книгу, що висувається на здобуття...

Вт, Червень, 19, 2018

19 червня відбулося заключне засідання ректорату, на якому розглянули питання, винесені на порядок денний. Зокрема, в. о. начальника навчально-методичного відділу з ліцензування та акредитації Наталія Балабуха поінформувала про підсумки акредитації та ліцензування спеціальностей у закладі вищої освіти. Вона також звернула увагу присутніх на обов’язковому обговоренні змін до Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності (Постанова КМ України № 347 від 10.05.2018 р.) на засіданнях кафедр, розробці планів заходів з виконання пп. 1, 33, 34, 37 Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності щодо доступності до навчальних...

Вт, Червень, 19, 2018

На світанку шістдесятництва, схиляючи голову у скорботі за щойно померлим академіком Олександром Білецьким, ще молодий тоді Іван Драч відгукнувся на цю сумну подію такими словами:

 

Помирають майстри. Чітко значать віки.

їх життя вперезало вогнями й димами.

В груди траурних маршів

дзвенять молотки,

І влягаються думи золотими томами.

 

Чи передчував митець, що рядки виявляться...

Вт, Червень, 19, 2018

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний центр працевлаштування» за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України, з метою сприяння зайнятості молоді, з 30 червня по 1 липня 2018 року у м. Вінниця проведе хакатон «Нові ІТ – рішення для працевлаштування молоді».

Основне завдання хакатону – в інтенсивному форматі, використовуючи командне програмування, розробити нові креативні ідеї та їх прототипи, втілення яких сприятиме працевлаштуванню, створенню нових робочих місць та самозайнятості молоді.

...
Вт, Червень, 19, 2018

14 червня у приміщенні Академ – Бізнес ХАБ СНУ імені Лесі Українки спільно з факультетом інформаційних технологій, фізики та математики провели круглий стіл, під час якого говорили про здобуття безкоштовної освіти у галузі ІТ.

Якісну базову освіту можна отримати на факультеті інформаційних систем, фізики та математики (ФІСФМ) СНУ імені Лесі Українки.

Перед тим початкову підготовку діти можуть пройти у гуртках Луцького міського, Волинського обласного центрів науково-технічної творчості, в Малій академії наук та Академ-Бізнес ХАБі СНУ.

...

Сторінки

Дата: Червень 20, 2018Час: 12:53:47Онлайн: 0