Головна / Всі публікації
Пт, Березень, 24, 2017

20 березня завершились змагання з волейболу серед дівчат, на яких були представлені 13 команд від факультетів нашого університету.

Зрештою, у фіналі перемогу виборола команда факультету економіки та управління, друге місце посіли представниці історичного факультету, а третю сходинку здобули студентки факультету філології та журналістики, здолавши команду факультету іноземної філології.

...

Пт, Березень, 24, 2017

23 березня на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулось урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із фізики.

На Волинь з’їхалися науковці та студенти з різних куточків нашої країни. На наукові змагання з навчальної дисципліни «Фізика» цьогоріч подано 51 роботу від 55 авторів. У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу за звання найкращого студента-фізика змагатиметься 27 осіб із 20 вищих...

Чт, Березень, 23, 2017

23 березня у бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася презентація книги відомого львівського журналіста, головного редактора газети «Історія плюс» Олега Стецишина «Бандерівський інтернаціонал» (Львів : Часопис, 2015).

Поважного гостя відрекомендувала представник Українського інституту національної пам’яті у Волинській області Леся Бондарук. Пан Олег одразу ввів присутніх у курс справи, підкресливши, що його книга – на...

Чт, Березень, 23, 2017

Ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан узяв участь у засіданні VI сесії Українсько-польського форуму партнерства, яка відбулася 15 березня у Варшаві (Республіка Польща).

Відкрили форум міністр закордонних справ Павло Клімкін разом зі своїм польським колегою Вітольдом Ващиковським. Також участь у засіданні взяли директор Східноєвропейських студій Варшавського університету, професор Ян Маліцький, який очолює польську частину форуму, та керівник української частини –...

Чт, Березень, 23, 2017

22 березня для студентів, аспірантів, головних редакторів фахових видань та науковців відбувся семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання», який провела кандидат біологічних наук, спеціаліст із навчання Clarivate Analytics Ірина Тихонкова.

Під час семінару науковець розповіла про історію створення платформи Web of Science, особливості роботи з платформою: пошук, аналіз, збереження наукової інформації, як проводиться оцінка...

Сторінки

Дата: Березень 25, 2017Час: 07:14:56Онлайн: 1