Головна / Всі публікації
Пт, Лютий, 16, 2018

15 лютого ректор вишу Ігор Коцана провів перше у новому календарному році засідання ректорату СНУ імені Лесі Українки. На порядку денному заслухали чотири питання.

Першою про хід підготовки до акредитації та ліцензування напрямів (спеціальностей) в університеті у 2017/2018 н. р. доповіла в. о. начальника навчально-методичного відділу з ліцензування та акредитації Наталія Балабуха. Наталія Вікторівна наголосила на оновленні інформації про кадрове та матеріально-технічне...

Чт, Лютий, 15, 2018

15 лютого в бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки  відбулася презентація унікальної української пам’ятки ХVІІ ст. – книги Дем’яна Наливайка «Лѣкарство на ωспалый оумыслъ чоловѣчїй». Провів її доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Житомирського державного університету імені Івана Франка Віктор Мойсієнко.

Поважного гостя представив присутнім декан факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки,...

Чт, Лютий, 15, 2018

13 лютого 2018 р. відбулося урочисте вручення дипломів магістрам СНУ імені Лесі Українки. Серед випускників – магістри кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу факультету міжнародних відносин.

Сучасний світ важко уявити без аналітики: політичної, економічної, соціальної, інформаційної. Внacлiдoк cтрiмкoгo рoзвитку iнтeрнeт-тexнoлoгiй, нoвиx cиcтeм кoмунiкaцiї тa iнтeнcивнoї їx iмплeмeнтaцiї у пoвcякдeннe життя нe лишe oкрeмиx ociб, a й дeржaв, грoмaдянaми...

Чт, Лютий, 15, 2018

Згідно з умовами двосторонньої угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі науки від 05.12.2017 у 2018 році китайська сторона виділила Україні квоту стипендій уряду КНР на 2018-2019 навчальний рік, фактична кількість яких – 76. 

Прийом громадян України до вищих навчальних закладів КНР...

Вт, Лютий, 13, 2018

Сьогодні в усіх нас, і насамперед у вас – уже навіть не магістрантів, а повноцінних магістрів, – особливий, не побоюся сказати, святковий день. П’ять років ви йшли нелегким, але надзвичайно цікавим шляхом студентства, насиченим подіями, завданнями, новою інформацією, здобували знання, необхідні для отримання вищої освіти.

Лекції, семінари, заліки, іспити… Кожен залік, кожен екзамен, кожна курсова робота були серйозними випробуваннями на міцність, на зрілість, на...

Сторінки

Дата: Лютий 17, 2018Час: 03:50:11Онлайн: 0