Головна / Всі публікації
Пт, Листопад, 24, 2017

23 листопада в Центрі культури та дозвілля СНУ імені Лесі Українки студентський театр-студія факультету міжнародних відносин MODERN GLOBE презентував виставу «Снігова королева» англійською мовою.

Казка «Снігова Королева» написана данським казкарем Гансом Крістіаном Андерсеном ось вже 200 років є однією з найулюбленіших серед дітей. Це історія про дружбу, відданість та щиру любов, про перемогу людської доброти над холодною байдужістю. Тож глядачі мали змогу вкотре...

Пт, Листопад, 24, 2017

Факультет історії, політології та національної безпеки запрошує на безкоштовні навчальні консультації для підготовки до ЗНО з історії України абітурієнтів 2018 року, які вступатимуть до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на спеціальності та освітні програми:

Історія, правознавство (спеціальність 014 – «Середня освіта» (історія);...

Чт, Листопад, 23, 2017

23 листопада відбулася звітно-виборча конференція Студентської ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Згідно з порядком денним голова студради Назарій Недбайло звітував про діяльність Студентської ради СНУ імені Лесі Українки.

Цього ж дня відбулися вибори голови студради. Ним став студент факультету фізичної культури,...

Чт, Листопад, 23, 2017

У ситуації, що склалася Студентська рада Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки хоче завірити громадськість у чіткій і послідовній патріотичній позиції як студентства, так і керівництва вишу.

З моменту прийняття ЗУ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» студрада неодноразово ініціювала перейменування вулиць міста Луцька на честь видатних...

Чт, Листопад, 23, 2017

22 листопада Конституційний Суд України розпочав розгляд справи щодо конституційності ЗУ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

У зв’язку з цим Конституційний суд звернувся за експертною думкою до Президента України, голови Верховної Ради, Інституту національної пам’яті, Інституту держави і права, однієї громадської організації та восьми національних університетів...

Сторінки

Дата: Листопад 25, 2017Час: 12:48:15Онлайн: 0