Головна / Всі публікації
Чт, Липень, 20, 2017

Обираєте фах інформаційного аналітика? Фахівця з міжнародного PR та комунікацій? Політичного аналітика? Перекладача з іноземної мови? Якщо бажаєте отримати знання в усіх цих сферах – тоді вам до нас! 

Сучасний світ важко уявити без аналітики: політичної, економічної, соціальної, інформаційної. Внacлiдoк cтрiмкoгo розвитку iнтeрнeт-тexнoлoгiй, нoвиx cиcтeм кoмунiкaцiї тa iнтeнcивнoї їx iмплeмeнтaцiї у пoвcякдeннe життя нe лишe oкрeмиx ociб, a й дeржaв, грoмaдянaми якoї вoни є, вaжливo рoзумiти, як мoжнa...

Чт, Липень, 20, 2017

Оприлюднено рейтинг університетів за показниками GOOGLE SCHOLAR CITATIONS за липень 2017 року, згідно з яким Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки зайняв 11 позицію.

Рейтинг ТОП університетів за GOOGLE SCHOLAR CITATIONS визначається за пошуковою програмою Google Scholar, яка спеціалізується на індексації наукових публікацій (...

Чт, Липень, 20, 2017

Важлива новина для абітурієнтів, які цього року вступають до вишів на базі повної середньої освіти. Кілька днів тому історичний факультет Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки отримав ліцензію на підготовку бакалаврів за спеціальністю 251 – «Державна безпека» (галузь знань 25 – «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону»).

Можливість вступити на цю спеціальність абітурієнти мають уже в цьому році. Навчання...

Ср, Липень, 19, 2017

18 липня у вічність відійшла кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Решетник Леся Петрівна.

Колектив СНУ імені Лесі Українки висловлює глибоке співчуття колегам та рідним Лесі Петрівни. Світлі спогади про люблячу матір, подругу, колегу та науковця Решетник Лесю Петрівну назавжди залишаться в пам’яті рідних, друзів і колег.

...
Ср, Липень, 19, 2017

Освітня програма «Документаційне забезпечення управління та інформаційно-аналітична діяльність» спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» викликає у абітурієнтів та їхніх батьків питання, які саме знання і вміння набудуть студенти за час навчання і в яких галузях зможуть їх застосувати, тож відповідаємо. 

Що потрібно знати абітурієнтам, які обирають освітню...

Сторінки

Дата: Липень 20, 2017Час: 07:50:29Онлайн: 0