Головна / Всі публікації
Пн, Травень, 29, 2017

На історичному факультеті СНУ імені Лесі Українки відбулася відкрита лекція Пьотра Голдина – історика, викладача Університету ім. Адама Міцкевича в місті Познань. У 2002 році він захистив дисертацію на тему «Релігійна та костельна символіка в гербах польських міст кінця ХХ століття» та отримав ступінь доктора філософії в галузі історії. Крім того, історик є редактором видання «POLONIA MAIOR ORIENTALIS». У 2016 році Пьотр Голдин був відзначений срібною медаллю «За заслуги для Ліги оборони краю»

...

Пн, Травень, 29, 2017

29 травня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулося відкриття Міжнародної наукової конференції «Актуальні проблеми психолінгвістики, психології мови та мовлення – COPAPOLS 2017», у якій беруть участь науковці з України, США та Індії.

З вітальним словом до присутніх звернулися проректор з наукової роботи та інновацій, професор Андрій Бояр, декан факультету іноземної філології, доцент Оксана Рогач та декан факультету психології,...

Пн, Травень, 29, 2017

Вишукана кав’ярня у стінах факультету? Як показує практика, для студентів факультету філології та журналістики немає нічого неможливого.

17 травня відбулося незвичайне дійство з красномовною та ароматною назвою «Поезія зі смаком кави». Учасниками й організаторами цієї літературно-мистецької композиції стали студенти чи не всіх відділень факультету: української, польської філології, видавничої справи і редагування та навіть журналістики, а їхнім ідейним натхненником і...

Пн, Травень, 29, 2017

3 червня у Луцьку та ще 10 містах Західної України відбудуться акції в рамках Усеукраїнського проекту «День дій 2017». ГО «Екологічний рух “Твоя земля”» запрошує студентів, аспірантів, викладачів і працівників вишу долучитися до заходів. 

Учасники проекту – молодь, місцеві жителі, громадські діячі, представники мас-медіа, місцевої влади. Проект відбувається в рамках кампанії «Міста для життя» за підтримки 350.org, УКМ та УМКА.

...
Пн, Травень, 29, 2017

25 травня в рамках проекту «Ярмарок кар’єри – 2017» (організатори – профконсультант відділу молодіжної політики та соціальної роботи Тетяна Кулик і Ківерцівський районний центр зайнятості) відбулася зустріч студентів хімічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з потенційними роботодавцями.

Про вакансії та можливості працевлаштування в Ківерцівському національному природному парку «Цуманська пуща» розповідала заступник...

Сторінки

Дата: Травень 29, 2017Час: 02:34:03Онлайн: 1