Головна / Всі публікації / Вересень 2017
Пн, Вересень, 25, 2017

10–15 вересня 2017 р. у Берліні відбулася третя частина освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення».

Перша частина освітнього курсу проходила в Києві у травні, а далі тривав дистанційний етап. Організатори курсу – Український центр вивчення історії Голокосту спільно...

Пн, Вересень, 25, 2017

Якщо хтось думав, що академічне письмо – це невесело, а наука – це надто серйозно, щоб звертати увагу на щебетання птахів навколо, на аромати лісу чи плюскотіння води в озері, той не був учасником Літньої школи з наукового письма англійською мовою без кордонів, проведеної 14–16 вересня 2017 року на теренах чудового спортивно-оздоровчого комплексу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки «Гарт».

Організаторами цього свята наукової думки стали...

Пн, Вересень, 25, 2017

21 вересня 2017 року у Палаці культури міста Луцька відбулася урочиста Академія «Генрик Юзевський: довірена особа Польщі та України», котра розпочала цикл заходів з нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Г. Юзевського.

Генрик Юзевський – польський та український політичний діяч, життєвий шлях якого на довгі роки був пов’язаний з волинською землею, адже саме тут протягом десяти років, виконуючи обов’язки воєводи, він втілював у реальність ідею польсько-...

Пт, Вересень, 22, 2017

22 вересня в центрі культури та дозвілля університету відбулися публічні лекції науковців, які прибули до Луцька у рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Фізіологія, біофізика та фармакологія гладеньких м’язів: від генів і молекул до функцій, їх порушень та нових можливостей лікування».

Послухати про сучасні технології та наукові розвідки, що здійснюються в США, Великобританії та Австралії прийшли студенти-магістранти біологічного, хімічного факультету, а також факультету...

Пт, Вересень, 22, 2017

20 вересня, напередодні Міжнародного дня миру в бібліотеці вишу, студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки взяли участь у заході під темою «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх».

Тетяна Кулик, профконсультант відділу молодіжної політики та соціальної роботи розповіла студентам про кампанію «Голуб миру», в рамках якої відбувається захід, та про те, що її вже вшосте ініціює Організація Об’єднаних Націй.

...

Сторінки

Дата: Вересень 25, 2017Час: 07:47:35Онлайн: 1