Головна / Оголошення

Оголошення

 

Увага!!! Продовжено прийом документів!!!

 

До 15 серпня 2016 року  продовжено прийом документів до Східноєвропейського   національного  університету  імені  Лесі  Українки  для здобуття вищої освіти за ступенями спеціаліста, магістра на вакантні місця ліцензованого обсягу за усіма спеціальностями.

 


Увага!!! Післядипломна освіта!!!

 

До 15 серпня 2016 року продовжено прийом документів до ННЦПО для здобуття ступеня спеціаліста на основі ступенів бакалавра, спеціаліста, магістра на вакантні місця ліцензованого обсягу на навчання за спеціальностями:

 

 • -                     Дошкільна освіта;
 • -                     Середня освіта (Українська мова та література. Світова література);
 • -                     Середня освіта (Англійська мова);
 • -                     Середня освіта (Німецька мова);
 • -                     Середня освіта (Інформатика);
 • -                     Фізична реабілітація;
 • -                     Психологія;
 • -                     Фінанси, банківська справа та страхування;
 • -                     Облік і оподаткування;
 • -                     Право;
 • -                     Геодезія та землеустрій.

 

                                                             Приймальна комісія


Електронна подача документів!


ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги вступників ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти!

З метою підготовки до проведення зарахування вступників на навчання до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки абітурієнтам, які подавали електронні заяви на вступ, необхідно терміново перевірити наявність сканованої копії (фотокопії) додатка до атестата про повну загальну середню освіту.

У разі відсутності скан-копії додатка потрібно невідкладно завантажити цей документ для перевірки середнього бала документа про освіту приймальною комісією університету.

Підстава: Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році; Правила прийому до Східноєвропейського національного  університету імені Лесі Українки в 2016 році; лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-398 від 26.07.2016 р.


ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ


ОГОЛОШЕННЯ!

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА!

 

Приймальна комісія Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки звертає Вашу увагу, що прийом документів на навчання від осіб, які мають проходити творчий конкурс з малюнку, хореографії, музичних дисциплін, журналістики та фізичної підготовки денної форми навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчується о 18.00 годині 20 липня 2016 р., заочної форми навчання –  о 18.00 годині 02 серпня 2016 р.

Вступники допускаються до участі в творчих конкурсах, які проводить Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, та сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

 

ОГОЛОШЕННЯ!

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА, які складають вступні випробування в університеті!

Приймальна комісія Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки звертає Вашу увагу, що прийом документів на денну форму навчання від осіб, які мають право  складати вступні випробування в університеті, закінчується о 18.00 годині 20 липня 2016 р. (денна форма навчання) та о 18.00 годині 02 серпня 2016 р. (заочна форма навчання).

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

 

ОГОЛОШЕННЯ!

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Функціонує інформаційна система “Конкурс” з доступом у мережі Інтернет за адресою http://vstup.info.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ


ОГОЛОШЕННЯ!

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

З 2016 року подача документів за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр географії" здійснюється за двома спеціальностями: 014 Середня освіта - Географія. Економіка (максимальний обсяг державного замовлення 25 місць) та 103 Науки про Землю - Географія (максимальний обсяг державного замовлення 30 місць)

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

 

Дата: Травень 28, 2017Час: 07:16:05Онлайн: 0