Головна / Усі події / Зустріч із письменником Олегом Покальчуком і медіаекспертом Світланою Єременко

Зустріч із письменником Олегом Покальчуком і медіаекспертом Світланою Єременко

У четвер, 11 грудня, в інституті філології та журналістики відбудеться зустріч з Олегом Покальчуком, соціальним психологом, публіцистом, письменником, та Світланою Єременко, медіаекспертом, керівником проекту з моніторингу регіональних ЗМІ, виконавчим директором Інституту демократії імені Пилипа Орлика.
Тема зустрічі – «Відповідальність журналістів в умовах неоголошеної війни та інформаційної агресії».
Організатори – деканат ІФтаЖ і ВОГО «Волинський прес-клуб» – запрошують журналістів, викладачів кафедри соціальних комунікацій, студентів відділень журналістики, видавничої справи й усіх зацікавлених!

Четвер, 11 Грудень, 2014 - 10:00
Четвер, 11 Грудень, 2014 - 11:30
Інститут філології та журналістики, ауд. 101 (вул. Винниченка, 30а).
Дата: Квітень 21, 2018Час: 09:57:44Онлайн: 0