Головна / Усі події / Засідання вченої ради вишу

Засідання вченої ради вишу

27 жовтня 2016 р. о 15.00 год у конференц-залі головного корпусу СНУ імені Лесі Українки відбудеться засідання вченої ради вишу.

Проект порядку денного:

1. Про звернення вченої ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки до Його Всесвятості Варфоломія, Вселенського Патріарха, щодо надання автокефалії Православній церкві в Україні (доповідач – завідувач кафедри всесвітньої історії, доцент Карліна Оксана Миколаївна).
  2. Наукова доповідь «Сучасні проблеми та перспективи містобудування та озеленення міста Луцька» (доповідач – заслужений архітектор України, лауреат Державної премії в галузі архітектури, доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства Бідзіля Андрош Яношевич).
  3. Про можливості навчання та досліджень у Німеччині в рамках стипендіальних програм DAAD (доповідач – лектор Німецької служби академічних обмінів Андре Бьом).
  4. Про присвоєння звання Почесний професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Даніелю Шеріку (доповідач – декан факультету іноземної філології, доцент Рогач Оксана Олексіївна).
  5. Вибори завідувачів, професорів кафедри (доповідач – в. о. ученого секретаря, доцент Моренко Алевтина Григорівна).

ПЕРЕРВА

1. Розгляд справ щодо підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів, рекомендації до друку наукових видань (доповідач – проректор з наукової роботи та інновацій, професор Бояр Андрій Олексійович).
  2. Про хід підготовки до акредитації та ліцензування напрямів (спеціальностей) в університеті у 2016/2017 н. р. (доповідач – в. о. начальника навчально-методичного відділу з ліцензування та акредитації Балабуха Наталія Вікторівна).
  3. Про відзначення працівників Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (доповідач – в. о. ученого секретаря, доцент Моренко Алевтина Григорівна).
Четвер, 27 Жовтень, 2016 - 15:00
Четвер, 27 Жовтень, 2016 - 18:00
конференц-зала головного корпусу (просп. Волі, 13).
Дата: Квітень 21, 2018Час: 07:58:48Онлайн: 0