Головна / Усі події / Засідання вченої ради

Засідання вченої ради

26 травня 2016 року о 15. 00 в конференц-залі головного корпусу відбудеться засідання вченої ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

На порядок денний винесено шість питань:

1. Розгляд справ щодо підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів. Про створення Центру дослідження стратегічних комунікацій факультету інформаційних систем, фізики та математики. Рекомендації до друку наукових праць (доповідач – проректор з наукової роботи та інновацій, професор Бояр Андрій Олексійович).
  2. Присвоєння грифів та рекомендації до друку навчально-методичних видань (доповідач –проректор з науково-педагогічної і навчальної роботи та рекрутації, професор Гаврилюк Світлана Віталіївна).
  3. Затвердження «Положення про порядок та основні кваліфікаційні вимоги при призначенні (переведенні) на посади науково-педагогічних працівників у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки» (доповідач – учений секретар, доцент Семенюк Лариса Степанівна).
  4. Затвердження  змін до Правил прийому до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки у 2016 році (доповідач – в. о. відповідального секретаря приймальної комісії, старший викладач Линник Юрій Миколайович).
  5. Підсумки підготовки до акредитації та ліцензування напрямів (спеціальностей) в університеті у 2015/2016 н. р. (доповідач – в. о. начальника навчально-методичного відділу з ліцензування та акредитації Балабуха Наталія Вікторівна).
  6. Про рекомендації до відзначення викладачів університету відзнаками управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації за результатами роботи у 2015/2016 навчальному році. Про рекомендації до відзначення заохочувальними відзнаками Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (доповідач – учений секретар, доцент Семенюк Лариса Степанівна).
Четвер, 26 Травень, 2016 - 15:00
Четвер, 26 Травень, 2016 - 16:45
конференц-зала головного корпусу (просп. Волі, 13).
Дата: Квітень 21, 2018Час: 04:55:03Онлайн: 0