Головна / Усі події / Засідання науково-методичної ради

Засідання науково-методичної ради

Засідання 1 від 22 вересня 2015 року

1. Про підсумки роботи науково-методичної ради університету у 2014/2015 н. р. Завдання та пріоритети діяльності науково-методичної ради університету у 2015/2016 н. р. Обговорення та затвердження плану роботи, складу науково-методичної ради (проректор з навчальної роботи, проф. Гаврилюк С. В.)

2. Міжнародна мобільність та участь студентів СНУ імені Лесі Українки у програмі «Подвійний диплом» (в. о. начальника відділу міжнародних зв’язків, доц. Чуліпа І. Д.)

3. Про організацію навчального процесу у 2015/2016 н. р. Положення про організацію вивчення навчальних дисциплін вільного вибору (спеціалізації) у СНУ імені Лесі Українки (начальник навчального відділу Заєць Л. О.).

4. Створення і затвердження складу експертних комісій для експертизи навчальних видань, які претендують на присвоєння грифів вченої ради університету (голова науково-методичної ради проф. Гаврилюк С. В.)

5. Розгляд і рекомендації до друку навчально-методичних праць, розгляд і затвердження електронних освітніх ресурсів (начальник навчального відділу Заєць Л. О.).

6. Розгляд і затвердження програм і робочих програм навчальних дисциплін, робочих і наскрізних програм практики (начальник навчального відділу Заєць Л. О.).

Вівторок, 22 Вересень, 2015 - 15:00
Вівторок, 22 Вересень, 2015 - 16:45
Конференц-зала головного корпусу (просп. Волі, 13).
Дата: Квітень 21, 2018Час: 08:06:22Онлайн: 0