Головна / Усі події / Запрошуємо студентів на інтелектуальні конкурси до Дня української писемності та мови

І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбудеться в понеділок, 3 листопада, о 15:00 в ауд. 101 інституту філології та журналістики (навчально-бібліотечний корпус Н, вул. Винниченка, 30-а)!
Запрошуємо знавців української мови з усіх інститутів та факультетів СНУ імені Лесі Українки!

І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудеться в середу, 5 листопада, о 15:00 в ауд. 402 інституту філології та журналістики (навчально-бібліотечний корпус Н, вул. Винниченка, 30-а)!
Запрошуємо знавців та шанувальників творчості Т. Шевченка з усіх інститутів та факультетів СНУ імені Лесі Українки!

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням» відбудеться в четвер, 6 листопада, о 13:30 в ауд. 101 інституту філології та журналістики (навчально-бібліотечний корпус Н, вул. Винниченка, 30-а)!
Запрошуємо всіх студентів СНУ імені Лесі Українки, які слухали або слухають навчальний курс "Українська мова за професійним спрямуванням"!

Понеділок, 3 Листопад, 2014 - 15:00
Четвер, 6 Листопад, 2014 - 13:30
Навчально-бібліотечний корпус Н СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30-а).
Дата: Квітень 22, 2018Час: 11:51:40Онлайн: 0