Головна / Усі події / Запрошуємо на легкоатлетичну першість

Запрошуємо на легкоатлетичну першість

20 квітня 2016 року на оновленому спортивному комплексі «Авангард» відбудеться відкрита першість Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з легкої атлетики.

Організатори змагань – викладачі кафедри олімпійського та професійного спорту. Головний суддя – майстер спорту України з легкої атлетики (метання) Роман Черкашин.

На запрошення вже відгукнулися команди з Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської та Чернівецької областей. Учасники цих регіонів змагатимуться з легкоатлетами нашого вишу й іншими командами міста Луцька.

Запрошуємо любителів легкої атлетики повболівати за наших спортсменів.

Кафедра олімпійського та професійного спорту докладе всіх зусиль, щоб такі змагання стали традиційними і стали візитівкою інституту фізичної культури та здоров’я.

Микола МОРДИК,

голова спортклубу

Середа, 20 Квітень, 2016 - 09:30
Середа, 20 Квітень, 2016 - 18:00
легкоатлетичний комплекс "Авангард" (проспект Перемоги, 7а).
Дата: Квітень 20, 2018Час: 04:56:45Онлайн: 0