Головна / Усі події / Запрошуємо до участі в університетському етапі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У середу, 1 листопада, о 15:00 в ауд. Н-310 факультету філології та журналістики (навчально-бібліотечний корпус Н) відбудеться перший (університетський) етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Запрошуємо до участі студентів усіх факультетів!

Середа, 1 Листопад, 2017 - 15:00
Середа, 1 Листопад, 2017 - 17:00
факультет філології та журналістики (вул. Винниченка, 30-а, навчально-бібліотечний корпус Н).
Дата: Квітень 22, 2018Час: 11:43:50Онлайн: 0