Головна / Усі події / «Ярмарок кар’єри – 2014»

«Ярмарок кар’єри – 2014»

10–11 квітня відбудеться VІІ Ярмарок кар’єри, який має на меті забезпечити можливість прямих контактів роботодавців зі студентами і випускниками університету, створити умови для ефективного працевлаштування і розвитку професійної кар’єри молодих фахівців.

До участі в Ярмарку запрошуємо кращих роботодавців краю та студентів і випускників Лесиного вишу. Лише за умови активної участі роботодавців і студентів будуть задовольнятися потреби обох сторін!

Участь у «Ярмарку кар’єри – 2014» – це можливість для студентів і випускників:
 познайомитись ближче з цікавими для них організаціями й отримати перший досвід спілкування з роботодавцями;
 дізнатися про можливості та умови стажування і працевлаштування;
 подати свої резюме в кадровий резерв компанії та пройти попередню співбесіду;
 ознайомитися з умовами ринку праці й вимогами роботодавців;
 взяти участь у тематичних семінарах і майстер-класах.

Участь у «Ярмарку кар’єри – 2014» – це можливість для роботодавців:
 поповнити базу кандидатів із числа студентів та випускників СНУ ім. Лесі Українки;
 провести презентацію компанії, тематичний семінар або майстер-клас;
 надати студентам університету інформацію про можливі стажування і вакансії постійної й тимчасової роботи, отримати їх резюме та провести з ними попередню коротку співбесіду;
 показати свої переваги на ринку праці та поширити інформацію про компанію й асортимент послуг.

Більше про Ярмарок кар’єри та його учасників можна дізнатися у відділі сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (навчально-лабораторний корпус C, каб. 122, тел. 24-15-44, e-mail: career_center@ukr.net та на сайті www.career.lutsk.ua.

Ми завжди готові до співробітництва та цікавих ідей!

Центр кар’єри
Східноєвропейського національного
університету імені Лесі Українки

Четвер, 10 Квітень, 2014 - 14:00
П'ятниця, 11 Квітень, 2014 - 16:00
Бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).
Дата: Квітень 21, 2018Час: 10:08:59Онлайн: 0