Головна / Усі події / XVII Міжнародна фотовиставка «День – 2015»

XVII Міжнародна фотовиставка «День – 2015»

8 квітня о 12.00 у бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться відкриття XVII Міжнародної фотовиставки «День – 2015» за участі головного редактора Лариси Івшиної. Продовжиться захід читацькою конференцією «"День" – 20 років якісної альтернативи», адже цьогоріч видання відзначає 20-річчя своєї історії.

Щорічну фотовиставку всеукраїнського часопису «День» відвідають керівники області й міста, громадські та культурні діячі, учасники проекту, викладачі, студенти вишу.

У книгозбірні Лесиного вишу традиційно буде представлено близько 350 найкращих фотознімків, акцент яких сфокусовано не стільки на емоційний складник, скільки на осмислення подій, котрі нині переживає Україна. Як зазначила Лариса Івшина: «Погляди відвідувачів перетинатимуться з поглядами військових, що дивитимуться на них із бліндажів, окопів, із БТРів і танків, із поглядами політиків (а це вже зовсім інші обличчя, типажі й очі), з поглядами переселенців і волонтерів, митців, дітей... Ця виставка стане своєрідним полілогом, який відбуватиметься між глядачами, фотографами та героями світлин».

Окрім постійних номінацій конкурсу: «Події», «Життя, як воно є», «Політика», «Жанрове фото» і «Світ очима дітей», з’явилися й нові. Окрема номінація від міжнародної організації ПРООН «Будуємо нову країну разом» тепер передбачатиме такі підномінації: «Я реформую країну!», «Новий Донбас», «Переселенці. Жити заново!», «Чиста та зелена Україна». Вперше цього року нагороджуватимуть і фотографів у номінації «Птахи водойм».

П'ятниця, 8 Квітень, 2016 - 12:00
Неділя, 24 Квітень, 2016 - 17:00
бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).
Дата: Квітень 22, 2018Час: 11:52:29Онлайн: 0