Головна / Усі події / Вручення сертифікатів учасникам Міжнародної короткострокової сертифікованої програми «Business leadership»

31 травня о 16.30 у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбудеться вручення сертифікатів учасникам Міжнародної короткострокової сертифікованої програми «Business leadership».
З вітальними словами перед слухачами програми виступить перший проректор, проректор з адміністрування та розвитку, професор Анатолій Цьось і професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин СНУ імені Лесі Українки Наталія Павліха.
Під час навчання учасники програми опанували чотири навчальні модулі:
– «Стратегічне планування та лідерство».
– «Управління проектами та змінами».
– «Комунікація для керівників».
– «Інноваційні форми активізації бізнесу».
Та дізналися як створити успішний бізнес і бути лідером у своїй громаді; як спланувати і реалізувати власний проект; як сформувати імідж компанії, персональний бренд і репутацію; як активізувати бізнес і зробити його соціально відповідальним.

Довідка:
Програма «Business leadership» створена для майбутніх підприємців, керівників і менеджерів компаній, які прагнуть поглибити знання, практичні навички та компетенції для ефективного управління бізнес-процесами, персоналом, проектами й особистого професійного розвитку.
Організатори навчання – Українська соціальна академія (м. Київ), Університет Анджелікум (м. Рим, Італія) та СНУ імені Лесі Українки.
Тренери та лектори – кращі українські й іноземні експерти, науковці, успішні бізнесмени та управлінці.

Вівторок, 31 Травень, 2016 - 16:30
Вівторок, 31 Травень, 2016 - 17:30
корпус Н СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).
Дата: Квітень 21, 2018Час: 05:01:35Онлайн: 0