Головна / Усі події / Воркшопи в рамках проекту «Освітня галузь “Активна громадянська позиція” у світлі міжкультурної комунікації»

16–18 вересня на базі СНУ імені Лесі Українки відбудуться воркшопи в рамках проекту «Освітня галузь “Активна громадянська позиція” у світлі міжкультурної комунікації».
Мета – ввести і теоретично обумовити проектоорієнтоване навчання/проблемнобазоване навчання (POPBL) як актуальну форму навчання й учіння для сприяння вищепоставлених цілей Болонського процесу – employability (здатність працевлаштування) та особливо citizenship (активна громадянська позиція) – на основі власного досвіду в університеті Фехта (реферат-імпульс університет Фехта), разом обговорити теоретичне впровадження та розвинути ці дидактичні прийоми в університеті Фехта.

Середа, 18 Вересень, 2013 - 10:00
Середа, 18 Вересень, 2013 - 20:00
Інститут іноземної філології СНУ імені Лесі Українки (просп. Волі, 13).
Дата: Квітень 22, 2018Час: 11:36:05Онлайн: 0