Головна / Усі події / Весняний «Психологічний фестиваль на Світязі»

Весняний «Психологічний фестиваль на Світязі»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

ВСІХ, хто прагне до самопізнання і творчої реалізації

Фахівців, орієнтованих на розвиток інноваційних технологій у психології та психотерапії,

Студентів, які прагнуть до розвитку своїх особистих і професійних якостей, до освоєння нових технологій і психологічних практик,

Всіх, кого цікавить розвиток свого психологічного та духовного потенціалу,

запрошуємо Вас взяти участь у

«Психологічному фестивалі на Світязі»

Весняний «Психологічний фестиваль на Світязі» відбудеться 22-24 травня 2015 року на базі спортивно-оздоровчого табору «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

У рамках фестивалю протягом трьох днів прочитають лекції більше, ніж 60 тренерів.Заплановано 100 тренінгів, майстер-класів, ворк-шопів, які будуть проходити одночасно з 9:00 до 17:30 год.

Простір фестивалю відкрито для психологічно-навчально творчих проектів: музичних, театральних, танцювальних, художньо-образотворчих, тощо.

Для учасників є можливість познайомитися з різними напрямками сучасної психології та психотерапії, взяти участь у майстер-класах, опрацювати свої проблеми, отримати новий імпульс до подальшого розвитку, подивитися на роботу різних тренерів, показати себе і отримати нові знання, встановити ділові та дружні контакти. Для ведучих є можливість презентувати свій метод, провести майстер-клас (до 3-х годин), творчу майстерню, обговорити актуальні питання у неформальному спілкуванні. І нарешті, просто відпочити в красивому місці в хорошій компанії.

Під час фестивалю можна безпосередньо взяти участь у майстер-класах та тренінгах за такими напрямками:

• сімейна системна терапія,
  • психотерапія,
  • арт-терапія,
  • психологічна експертиза,
  • стрес-менеджмент,
  • конфлікти та їх модерація
  • психоаналіз,
  • трансакційний аналіз,
  • НЛП,
  • техніки особистісного зростання,
  • психологічне консультування,
  • організаційне консультування,
  • казкотерапія,
  • піскова терапія,
  • мандалотерапія,
  • глинотерапія,
  • ґудзикотерапія,
  • музична психотерапія,
  • ігротерапія.

Оргвнесок за 1 день перебування на фестивалі при попередній оплаті складає 150 грн.

-          Для тренерів, які бажають провести майстер-клас чи тренінг, участь у фестивалі безкоштовна в разі залучення 8 учасників.

-          Для тренерів, які бажають провести майстер-клас чи тренінг в разі залучення 4 учасників участь у фестивалі – 50% від вартості оргвнеску.

-          Для тренерів, які бажають провести майстер-клас чи тренінг в разі залучення 2 учасників участь у фестивалі – 75% від вартості оргвнеску.

-          Оплата для студентів передбачає знижки в до 25% від вартості оргвнеску.

Якщо бажаєте бути учасником, Вам потрібно зв’язатися з представником оргкомітету, який після отримання оргвнеску зареєструє Вас як учасника фестивалю (для цього необхідно буде повідомити Ваше ім’я, регіон та контакти (моб., e-mail).

Реєстрація учасників:

Контактні особи:

Борейчук Ірина Олегівна (тел. 097-669-82-59)

Ставицька Олена Григорівна (тел. 063-681-78-81)

e-mail: svityaz_fest@mail.ru

Реєстрація тренерів:

Контактні особи:

Борейчук Ірина Олегівна (тел. 097-669-82-59)

Ставицька Олена Григорівна (тел. 063-681-78-81)

e-mail: svityaz_fest@mail.ru

Учасники забезпечуються житлом та харчуванням по передоплаті за адресою:

43018 м. Луцьк, 8-й Малоомелянівський провулок, будинок 11,

Мушкевич Мирослава Іванівна.

Проживання у 3-х, 4-х місних будиночках коштує 150 грн. за 1 день.

Проживання у будиночках котеджного типу коштує 200 грн за 1 день.

Харчування (шведський стіл) коштує 250 грн. за 1 день.

З питань бронювання житла та харчування звертатися:

Мушкевич Мирослава Іванівна,

тел. моб.: (095)1560684; тел. роб.: (0332)249001;

e-mail: mira_mush@yahoo.com; max_um@rambler.ru

Всього за 3 дні:

450 грн. – проживання;

750 грн.харчування;

450 грн. – оргвнесок.

1650 грн. всього за 3 дні на 1 людину.

П'ятниця, 22 Травень, 2015 - 09:00
Неділя, 24 Травень, 2015 - 18:00
Факультет психології (вул. Потапова,9).
Дата: Квітень 19, 2018Час: 11:10:43Онлайн: 0