Головна / Усі події / В університеті вручатимуть почесний титул Doctor Honoris Causa СНУ імені Лесі Українки Тадеушу Сломці

30 травня об 11.00 в актовій залі головного року відбудеться інавгураційна церемонія вручення почесного титулу Doctor Honoris Causa Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки доктору технічних наук, професору, інженеру, ректорові Гірничо-металургійної академії Тадеушу Сломці.

Представить польського науковця до відзнаки проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами, кандидат філологічних наук, доцент Анна Данильчук.

Участь у заході візьмуть студенти, професорсько-викладацький склад, а також колеги та друзі професора Тадеуша Сломки.

Середа, 30 Травень, 2018 - 11:00
Середа, 30 Травень, 2018 - 12:15
актова зала головного корпусу СНУ імені Лесі Українки (навчальний корпус А, просп. Волі, 13).
Дата: Червень 20, 2018Час: 12:27:48Онлайн: 0