Головна / Усі події / Університет відвідають керівники земляцьких організацій України за кордоном

Університет відвідають керівники земляцьких організацій України за кордоном

18 серпня о 15.00 у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки в рамках візиту керівників земляцьких організацій України на Волинь відбудеться зустріч із колективом вишу. Гостям розкажуть про наукові здобутки й обговорять варіанти міжрегіональної співпраці.

Упродовж 18–20 серпня делегація земляцьких організацій України за сприяння Міжнародного громадського об’єднання «Волинське братство» перебуватиме на Волині.

Мета візиту – ознайомлення з освітніми, науковими, культурними традиціями волинського краю та налагодження співпраці. У програмі візиту, окрім університету, також заплановано відвідати Волинську обласну раду, Музей-садибу Лесі Українки у с. Колодяжне, Шацький національний природний парк, Будинок-музей Ігоря Стравінського в Устилузі та Меморіальний музей В’ячеслава Липинського у с. Затурці.

П'ятниця, 18 Серпень, 2017 - 15:00
П'ятниця, 18 Серпень, 2017 - 16:00
СНУ імені Лесі Українки (просп. Волі, 13, м. Луцьк).
Дата: Серпень 22, 2017Час: 12:59:23Онлайн: 0